Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety dedykowane



powrót

żywność naturalna

Warixen




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 20.06.2018
Posty: 2

Cześć, jestem teraz na diecie w której dominuje żywność naturalna i żywnośc o niskim IG i powiem szczerze że tak dobrze się nie czułem nigdy, na prawdę ta dieta sprawia że mam sporo energii i zupełnie inne samopoczucie. Czuje się zdrowszy i mam chęć do działania teraz waracając z pracy mam ochotę sobie przyrządzać posiłki oraz iść na jakiś trening basen rower itp na prawdę fajna sprawa ktoś był na takiej diecie ? 

Ostrzeżenie od NutriAdvicerka: linkowanie


antekija




Skąd: Warszawa
Dołączył: 02.11.2018
Posty: 1


Bardzo dobra dieta! To plus naturalne suplementy mogą zdziałać cuda. Oczywiście pod warunkiem, że odpowiednio się je dobierze. W warszawskim sklepie na Ogrodowej jest bogata oferta takich suplementów. Można też zasięgnąć konsultacji. 

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Słyszałem o takiej diecie, ale nie miałem z nią większej styczności. ;)
hardcorowo

Pustelniczka




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 03.04.2019
Posty: 5


Takie diety są świetne Sama z takiej korzystam. Są pyszne, zdrowe i dają kopa D Szczególnie lubuje się w pieczywie (piekarnia Putka to na razie mój faworyt)

gerwazypodroznik




Dołączył: 04.06.2019
Posty: 5


Według mnie żywność naturalna jest najbliższa człowiekowi. Bardzo dobrze, że korzystasz  z jej darów.


Margop




Dołączyła: 04.01.2021
Posty: 12


Dosyć mało sprecyzowałaś to pytanie 

ewafedorcz@gmail




Skąd: Warszawa
Dołączył: 21.07.2021
Posty: 1

tez jestem na tej diecie!

i jest po prostu super.

robie zakupy w internet sklepie , kupuje zawsze produkcje Big Nature , wiec polecam  


lager




Skąd: łódź
Dołączył: 09.10.2020
Posty: 10


Soki naturalne 100% tłoczone na zimno są najbliżej natury bo są po prostu wyciśnięte na dużej maszynie. Traci się mniej miąższu niż robiąc z sokowirówce samemu no i są dużo niższe obroty wiec nie niszczą się składniki odżywcze
https://polskiepomidory.com.pl/