Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety dedykowane


«   | 1 | 2 |  

powrót

zdrowa dieta

krystynaChyr




Dołączyła: 25.11.2009
Posty: 2

Witam
Mam na imię Krystyna
przez ostatnie kilka miesięcy coraz częściej myślałam o odchudzaniu. 4 miesiące temu ważyłam 87,5 kg szybko się męczyłam postanowiłam się odchudzać przeglądałam rożne stronki w internecie i trafiłam na wellnesslife.com.pl
jest tam konsultantka układa całą dietę, podczas całej kuracji opiekuje się radzi co zmienić. mija 4 miesiąc kuracji schudłam już 19 kg średnio chudnę 5 kg miesięcznie mój lekarz powiedział, że to bardzo dobre wyniki, zmieniły mi się nawyki żywieniowe a co ważne ostatnio robiłam badania i znacznie się poprawiły. Więc z czystym sumieniem mogę wam ich polecić na pewno pomogą.
jeśli pomogłam moją wypowiedzią bardzo się cieszę.

mati




Dołączyła: 21.12.2009
Posty: 11

Odchudzanie opisane przez Ciebie wygląda podobnie do tego co ja stosuję. Też miałam przeprowadzony wywiad żywieniowy, badania i na ich podstawie opracowany program żywieniowy i aktywności fizycznej.

wisienka




Dołączyła: 26.01.2010
Posty: 17

Te produkty są strasznie drogie! Odżywka białkowa 240 g kosztuje 119zł, podczas, gdy tyle samo kosztuje odżywka niemal 10 razy większa (2275 g), renomowanej firmy produkującej odżywki dla sportowców i oparta na lepszych białkach (m.in. białka jaja).
Białka sojowe, takie jak u was w herbalife, uważane są za słabiej wchłanialne (mają niższy poziom BV)
Jesteś tym co jesz. Jestem wisienka ;)

pusia




Dołączyła: 13.02.2010
Posty: 5

ja korzystałam z naturhause ,ułożona dieta itp.kupa kasy idzie na produkty z tej linii .ja zapłaciłam ponad 500 zł za kuracje m-c,a schudłam 2 kg.pani powiedziała ,że to tak dobry wynik ,bo przed 6 m-c byłam na innej diecie.także na tej diecie ubywa ale kasy w portfelu :dobani:

alpha




Dołączyła: 19.01.2010
Posty: 107

2kg w miesiącu to bardzo dobry wynik. Optymalnym tempem chudniędcia jest 0,5kg na tydzień. Nie znaczy to oczywiście, że polecam tą firmę, o nie nie ;)

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Ta firma oferuję trochę cudowne wyniki,z jakimi większosć z nas miała już okazję się spotkać.. Dlatego podczas procesu odchudzania zachowajmy przede wszystkim zdrowy rozsądek i nie dajmy się naciągnąć :-)
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61

Polecam dobrego dietetyka 

 rankinglekarzy.pl/lekarz/malgorzata-kurs,172643/dietetyk/gdansk/


Joaśka




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 09.12.2015
Posty: 1


Ja szczerze mogę polecić Centrum EQ we Wrocławiu. Jest to miejsce, które pomaga w walce z nadwagą. Personel do każdego klienta podchodzi w  sposób indywidualny. Na wstępie przeprowadzany jest obszerny wywiad na temat naszego stanu zdrowia, stylu życia i na tej podstawie układany jest cały plan żywieniowy. Podczas trwania kuracji mamy stały kontakt z naszym opiekunem, który kontroluje nasze wyniki, a przede wszystkim jest dużym wsparciem (zwłaszcza w chwilach zwątpienia). Oprócz samej diety, rewelacyjny efekt dają także masaże odchudzające, które są częścią całej kuracji. Świetnie ujędrniają i poprawiają wygląd naszego ciała. Wszystkim Wrocławiankom borykającymi się z nadprogramowymi kilogramami polecam właśnie  to miejsce.  

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Problem jest tylko z tym jak utrzymać dietę na długi czas. To strasznie trudne!
hardcorowo

Minnie




Dołączyła: 04.05.2015
Posty: 10

Przepisy: 76





Bodykox napisał/a:
Problem jest tylko z tym jak utrzymać dietę na długi czas. To strasznie trudne!
Trzeba po prostu zmienić styl życia zamiast traktować dietę odchudzającą jako etap.

«   | 1 | 2 |