Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety dedykowane



powrót

Chcesz schudnac ? Pomogę!

Jagu




Dołączyła: 09.09.2009
Posty: 3

Ważyłam 98 kg i schudłam do 60 kg. Przy tej wadze nie można było mówić o silnej woli (gdybym ją miała nie dopuściłabym do nabrania takiej masy). Miałam wielki zapał do odchudzania i ćwiczenia niestety tylko przez kilka dni. Kiedy robiłam sie głodna, zmeczona i nie widzialam znacznego efektu natychmiast wpadalam w depresje i dobieralam sie do ciastek. Moja dieta szła w zapomnienie a zamiast spadku wagi przybierałam dodatkowe pare kilo :( Ale poradziłam sobie z tym i od 7 lat utrzymuje wagę. Wiem ile wysiłku trzeba, żeby to osiągnąć dlatego trzymam kciuki za Twoje efekty.Jeśli będziesz chciała pogadać zapraszam na gg lub skype.Może uda mi się coś doradzić. Moje gg 5624013, skype: jagoda10002

TylkoZdrowie




Dołączyła: 05.07.2010
Posty: 36

A możesz napisać na forum co dokładnie robiłaś i jaką dietę stosowałaś?? Bo wygląda to na lekką reklamę bez większych konkretów.
www.TylkoZdrowie.com - kosmetyki,suplementy.

agaderka




Skąd: Bydgoszcz
Dołączyła: 06.09.2013
Posty: 6


Dołączam się do pytania. Chętnie poznamy trochę więcej szczegółów nt. tej tajemniczej diety:)
Serdeczności!

Kamila102




Dołączyła: 21.10.2014
Posty: 8


Czy ktoś miał kontakt z tą oferującą pomoc panią. Jakoś nie jestem przekonana do takiej oferty. Musi w tym byc jakiś haczyk.