Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety dedykowane



powrót

Dieta na przytycie

melkor




Dołączył: 10.02.2010
Posty: 1

Witam.

Jestem nowy na forum, starałem się znaleźć odpowiedź na moje pytanie i mi się to nie udało, więc postanowiłem założyć nowy temat (choć przyznaję, że poszukiwania były dość pobieżne, więc jeśli powielam jakąś dyskusję, to z góry przepraszam).
Przechodząc do rzeczy: chciałbym przytyć. Mam niecałe 23 lata, 182 cm wzrostu i ok. 70-71 kg wagi. To tak normalnie wg mnie, nie wyglądam źle, a nawet po latach kompleksów doszedłem do wniosku, że całkiem nieźle, jednakże Ukochana mi zaczęła ostatnio podszeptywać, że mógłbym trochę przytyć. I tu pojawia się moje pytanie: co jeść, żeby przytyć? Zaznaczam od razu, że mam (jeszcze) niesamowicie sprawny metabolizm, więc co zjem to spalę :( No i moje fundusze z pewnych względów są również trochę ograniczone, więc dieta na kawiorze odpada :D
Z góry dziękuję za wszelką pomoc i rady.

Pozdrawiam
Melkor

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Taki typ metabolizmu :-). Dużo osób by Ci zazdrościło

Zajrzyj tutaj Dieta na przytycie - może coś Ci to pomoże

wisienka




Dołączyła: 26.01.2010
Posty: 17

Moja koleżanka ma ogromne problemy z przybraniem na wadze. Poleciłam jej nawet zakup odżywki białkowej, dzięki której mogłaby teoretycznie zyskać kilka kg i na razie nic. Odżywia się w trybie mieszanym - lubi pizze, hamburgery, ale na co dzień je raczej zdrowo. Na pewno nie unika chleba i innych źródeł węglowodanów. No i co jej poradzić?
Jesteś tym co jesz. Jestem wisienka ;)

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Tutaj masz bardzo podobny temat,myślę ze warto zajrzeć http://www.forum.odzywianie.info.pl/viewtopic.php?t=368#1718
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

kasik




Skąd: Koszalin
Dołączyła: 14.02.2011
Posty: 6

Witam mam radę na twój problem, ale nie wiem czy to nadal aktualne, bo widzę że temat dość stary. Jeżeli potrzebujesz wskazówek aby przytyć nie za dużo ( ale przytyć to znaczy przybrać na masie a nie w tłuszcz ) to pomogę. Napisz
Pozdrawiam