Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety dedykowane



powrót

co zrobić by nam się chciało tak jak nam się nie chce?

BeataG




Skąd: małopolska
Dołączyła: 31.08.2011
Posty: 5

Dieta i lenistwo nie idzie w parze. Ale to lenistwo może być spowodowane rezygnacja, za mała motywacją lub po prostu brakiem poczucia własnej wartości.

Wiem jak może się czuć osoba otyła, a szczególnie jak nie ma wsparcia wśród swoich bliskich. Miałam kilka przypadków kobiet, które po prostu pod ciężarem problemów i braku sił rezygnowały z siebie.

Z jedna niestety nie udało mi się :( - ale inne zeszczuplały, zmieniły swój stosunek do świata, życia. Zaczęłyśmy od pracy nad sobą, nie od odchudzania lecz od pokazania, że każdy dosłownie każdy ma prawo do szczęścia i bycia sobą.

Potem gdy juz były gotowe psychicznie kazdej indywidualnie dobierałam diete.

W świetle moich doświadczeń pracy z osobami, które chciały sie odchudzić jestem przekonana do tego, że aby osiagnąc pełny sukces jednocześnie musimy pracowac nad ciałem dusza i umysłem. Inaczej zawsze bedzie nam trudniej albo osiagnąć albo utrzymac efekt.

Polecam obejrzeć film lub przeczytać książkę "The secret" lub zastosować metodę Tippinga, dla tych co wiecznie odkładają decyzję na później doskonałym narzędziem pracy nad sobą jest"6 magicznych pytań" wszystko znajdziesz w google . Powodzenia

Blackrose




Dołączyła: 29.07.2012
Posty: 6

Bardzo fajnie i mądrze napisane. Aż chce się wziąć w garść :)

kaifasz1




Dołączył: 23.02.2013
Posty: 10


Po prostu trzeba się spiąć i tyle nie ma innego wyjścia

MarcelinaX




Dołączyła: 13.02.2014
Posty: 8


To może warto pójść w takim kierunku, by stawiać sobie różne wyzwania? Jak myślicie? Ja od niedawna stosuję tę aplikację Hellozdrowie: http://www.hellozdrowie.pl/aplikacja Jest idealna dla tych, którzy potrzebują dodatkowej motywacji, w tym i dla mnie :) Chyba nikt nie lubi odznaczać sobie w postawionym wyzwaniu opcji "zawiodłam".

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

ja dzis sie zdolowalam i to bardzo staje na wage po tygodniu a tam 1 kg mniej myslalam ze sie poplacze myslalam ze bedzie chociaz z 2 :(tak sie staram tak cwicze a tu taka lipa
cofnąć się by wziąć rozbieg

Nikki




Dołączyła: 03.05.2014
Posty: 13

Przepisy: 250



Zgadzam się, że w osiągnięciu sukcesu najważniejsza jest nasza psychika. Jeśli wierzymy w siebie i mamy silną motywację to możemy góry przenosić, natomiast zły stan psychiczny sprawia, że nawet mały kamyk staje się problemem nie do pokonania.

klarun




Dołączył: 19.08.2014
Posty: 66


kluczowa jest regularność. Jeśli przez pewien czas będziesz się zmuszać do wykonywania pewnych czynności, to na pewno wejdzie Ci ona w krew i będziesz ja wykonywała sumienniej

Teddy




Dołączył: 03.09.2014
Posty: 13

Przepisy: 136





klarun napisał/a:
kluczowa jest regularność. Jeśli przez pewien czas będziesz się zmuszać do wykonywania pewnych czynności, to na pewno wejdzie Ci ona w krew i będziesz ja wykonywała sumienniej
W pełni się z tym zgadzam. Podobno wystarczy wykonywać jakąś czynność przez co najmniej 21 dni żeby stała się ona naszym nawykiem.

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Też o tym słyszałam. Najważniejsze to zmienić nastawienie i tryb życia. "Chwilowe" diety powodują tylko frustrację, bo po utracie wagi zazwyczaj wraca z nadwyżką... Grunt, to wierzyć w siebie ;)