Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety dedykowane


«   | 1 | 2 |  

powrót

catering - zdjecia

Monikal




Dołączył: 23.09.2017
Posty: 2

Proponuję nowy wątek dotyczący cateringów. Jestem ciekawa ile osób korzysta. Ja od niedawna i póki co jestem zadowolona. Choc są lepsze i gorsze dania. Waga po mału drgneła, wiec postep jest.

Wklejajmy zdjęcia naszych zestawów. Mozna bedzie zobaczyc przykłady, co taki catering zawiera.

U mnie ostatnio ulubione, jak do tej pory

bezglutenowe kluseczki leniwe z płatkami migdała i musem

sałatka owocowa z rodzynkami i orzechami

łosos z kaparami, makaronem gryczanym z warzywami - suszone pomidory, cuknia, karczochy

sałatka z feta, cieciorką i czarne oliwki 

 catering Zdrowe Gotowe (zdrowegotowe.pl)

 

 

 


mandarynka2




Dołączyła: 15.01.2018
Posty: 3


ja korzystam z cateringu Masterdieta nie mam zdjecia, ale dzisiaj na przykład na śniadanie miałam pyszne placki jogurtowe z bananem i miodem. Polecam ten catering jeśli jesteście ze śląska :)  masterdieta.pl/

Monia1990




Dołączyła: 28.09.2021
Posty: 1


Ja dużo schudłam na diecie pudełkowej, także polecam ten sposób. Z kodem rabatowym można trochę taniej ją zamawiać :)
https://www.my127001.pl/ntfy-kod-rabatowy

Danuta




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 23.02.2022
Posty: 1


Bardzo mnie interesują opinie na temat cateringu bo szukam odpowiedniego dla siebie. Jestem z Warszawy może macie jakiś sprawdzony catering? Najlepiej catering sport bo z tego co czytałam chyba był by dla mnie najlepszy.
Dana

KarolinaJawor




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 02.03.2022
Posty: 1




Danuta napisał/a:
Bardzo mnie interesują opinie na temat cateringu bo szukam odpowiedniego dla siebie. Jestem z Warszawy może macie jakiś sprawdzony catering? Najlepiej catering sport bo z tego co czytałam chyba był by dla mnie najlepszy.
Cześć. Ja korzystałam z diety sport z caterino.pl a aktualnie przerzuciłam się na dietę standard. Z tej sport byłam zadowolona więc możesz sobie spróbować
KarolaJa

Makarena




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 10.03.2022
Posty: 1




KarolinaJawor napisał/a:

Bardzo mnie interesują opinie na temat cateringu bo szukam odpowiedniego dla siebie. Jestem z Warszawy może macie jakiś sprawdzony catering? Najlepiej catering sport bo z tego co czytałam chyba był by dla mnie najlepszy.
Cześć. Ja korzystałam z diety sport z caterino.pl a aktualnie przerzuciłam się na dietę standard. Z tej sport byłam zadowolona więc możesz sobie spróbować
Ja również zamawiam z Caterino dietę standard ) Jutro będzie 4 tydzień. Jestem zadowolona. Smaczne jedzenie i zróżnicowane
MakaMaka

AlbertB




Skąd: Warszawa
Dołączył: 28.03.2022
Posty: 2

Jestem na diecie Sport z Caterino.pl od ponad miesiąc. Jedzenie bardzo smaczne, polecam! 
  
Alberto

Patrycja92




Dołączyła: 06.04.2022
Posty: 4


Ja natomiast polecam Tanie Szamanie, szczególnie dietę Vege. Pięć odpowiednio zbilansowanych posiłków, bogatych w składniki odżywcze. W ogóle nie czuć braku mięsa, a czasami mam wręcz wrażenie, że jestem najedzona bardziej, niż powinnam. Ostatnio miałam np. kotlety z pieczarek, w życiu bym nie wpadła na takie połączenie. A jakie to było dobre! Dużym plusem jest też cena, w porównaniu z innymi tego typu cateringami dietetycznymi ten wypada naprawdę nieźle.


Andżelika Gruszka




Dołączyła: 08.06.2022
Posty: 2


Bardzo fajnie sprawdza mi się Caterino.pl - polecam serdecznie!
Andżelika G

Olla30




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 27.06.2022
Posty: 2


Andżelika Gruszka napisał/a:

Bardzo fajnie sprawdza mi się Caterino.pl - polecam serdecznie!

 

 

Olla

«   | 1 | 2 |