Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety dla grup krwi i metaboliczna


«   | 1 | 2 |  

powrót

zapalenie zatok a grupa krwi

poziomka




Skąd: bydgoszcz
Dołączyła: 28.03.2009
Posty: 10

Hello ;-) Potrzebuje jakiejś Dobrej Duszki :lol: Moja przyjaciółka z grupą AB jestw w ciąży dopadło ją zapalenie zatok. Czy dieta ma jakiś wpływ na łatwiejszy przebieg tej infekcji, na zmniejszenie obrzęku śluzowki? :-/
poziomka

Kamelia




Dołączyła: 12.03.2009
Posty: 10

Osoby z grupą krwi AB przy infekcji zatok nie powinny jeść produktów mlecznych,gdyz zwiększają one wydzielanie śluzu, co utrudnia przebieg infekcji :-D Zdrówka życzę

poziomka




Skąd: bydgoszcz
Dołączyła: 28.03.2009
Posty: 10

A czy oprócz diety sa jakieś specyfiki np. ziołowe na ktore szczegolnie reagują osoby z grupa AB z zapakowanymi zatoczkami? :-?
poziomka

Kamelia




Dołączyła: 12.03.2009
Posty: 10

Adamo w swojej książce "Jedz zgodnie ze swoją grupą krwi" pisze że zioło collinsonia usuwa napuchnięcie tkanki zatok i pozbywamy się problemu. I niepotrzebny jest antybiotyk bo infekcja głębiej się nie rozwija

poziomka




Skąd: bydgoszcz
Dołączyła: 28.03.2009
Posty: 10

A gdzie szukać tego zioła i jak je stosować??????????????????????? :mrgreen:
poziomka

Kamelia




Dołączyła: 12.03.2009
Posty: 10

Podobno trudno je zdobyć :cry: Jednak.....duże sklepy ze zdrową żywnośćią powinny je mieć w postaci nalewek (No to chluuuup :lol: ). Typowa dawka wynosi 20 do 25 kropel na ciepłą wodę, przyjmowanych doustnie, 2 lub 3 razy dziennie :lol:

poziomka




Skąd: bydgoszcz
Dołączyła: 28.03.2009
Posty: 10

Łał... :lol: Dzięki, jutro wyruszam na poszukiwania :-D
poziomka

AMI




Dołączyła: 06.05.2010
Posty: 1

Czy udało się Wam zdobyć collinsonie w postaci nalewki???
Możecie wskazać takie miejsce, sklep... ;-)

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Nie udało mi się natknąć na zioło czy też nalewkę. Spróbuj popytać się w sklepach typu "Herbapol" i ewentualnie w duzych sklepach ze zdrową żywnością. Jeśli nie mają na stanie niech popytają w hurtowniach.

kaska85




Dołączyła: 25.03.2011
Posty: 78

cały czas piszecie tutaj o tym, żeby jeść zgodnie z grupą krwi. mam nawet książkę na ten temat w domu, ale... niestety tak się składa, że zapomniałam, jaką mam grupę krwi. wiem, baran ze mnie:/

«   | 1 | 2 |