Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety w chorobie


«   | 1 | 2 |  

powrót

Wrzody

wemix




Skąd: Poznań
Dołączyła: 18.11.2009
Posty: 1

Hej czy ktoś może ma diete na wrzody?
I czy ktoś słyszał o takim suplemencie diety jak Wei Tai ? kurcze jak się czyta o nim to ponoć jest bardzo skuteczny.
Prosze o diete i o opinie na temat suplementu.
Pozdrawiam

Opel




Skąd: Bytów
Dołączył: 15.03.2009
Posty: 11

Pomógł: 1


Spróbuj proszku zasadowego dr Auera - poczytaj post Proszek zasadowy dr Auera . Może on być pomocny w normalizacji pH żoładka, neutralizacji kwasów, doprowadzeniu śluzówki do stanu normalnej "używalności".

malutka




Dołączyła: 18.03.2010
Posty: 15

Nie znam tego suplementu ale jeśli chodzi o wrzody i dolegliwości z nimi związane to proponuję zainteresowanie się właściwościami miodu Manuka, który jest przez wiele osób stosowany w leczeniu choroby wrzodowej. Polecam poczytać [URL=http://miodymanuka.pl/index.php?news=show&news_id=36]manuka na wrzody[/URL], zarówno opinie jak i rekomendacje.

kika1985




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 28.09.2013
Posty: 35


Co powinna dołączyć do diety osoba, która "ma początki" choroby wrzodowej? Co zrobić, aby nie doprowadzić do rozwoju choroby? Na rynku jest mnóstwo suplementów diety, ale mnie najbardziej interesuje to, "co powinno znaleźć się na talerzu", z pewnością nic ostrego, "przesadnie" tłustego

Zofia




Skąd: Wrocław
Dołączyła: 10.09.2015
Posty: 20


Przede wszystkim jeśli mamy problem z wrzodami, powinnismy zastanowić się nad właściwą dietą. Naturalnie zero tłuszczu, cukru, ale niewskazany jest takze alkohol, nawet w niewielkich ilościach. 
Uroda kobiety jest formą władzy.. http://prestigeclinic.pl/

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Oj sama wiem jaki jest to ból i jak nieprzyjemne są wrzody. Jak miałam pierwsze ataki to wydawało mi się normalnie,ze umieram.

 Polecam poczytać sobie o tym jakie składniki warto jest sobie odpuścić jak ma się wrzody a jakie można spokojnie jeść. 

 Sama najgorzej sie czulam jak piłam soki owocowe, które zawieraly w sobie soki drażniące ściany żołądka


Joannica




Dołączyła: 16.02.2018
Posty: 2


Moja mama też miała bardzo bolesne przeżycia z wrzodami żołądka i stosowała chyba wszystko co tylko możliwe łącznie z dietą. Dopiero konsultacja w klinice Murano w Warszawie przyniosła efekty.

Olik




Skąd: Nowy Sącz
Dołączył: 11.09.2018
Posty: 1


Dziewczyny ja uważam że z wrzodami nie ma żartów i trzeba jak najszybciej udać się do lekarza. Ja borykałam się z problemem dwa lata dopóki nie trafiłam do specjalisty w Klinice Murano w Warszawie. Na prawdę warto zaufać specjalistom :)

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Szczerze mówiąc pierwsze słyszę o takiej diecie
hardcorowo

Antosia12




Dołączył: 16.05.2022
Posty: 3

Dieta na wrzody opiera się na pokarmach, które zapobiegają powstawaniu wrzodów, takich jak warzywa, owoce i produkty pełnoziarniste. Aby zapobiec powstawaniu wrzodów, należy również pić dużo wody. Pomocne może być przyjmowanie suplementów witaminowych.

«   | 1 | 2 |