Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Diety znanych gwiazd


«   | 1 | 2 | 3 |  

powrót

Sekret celebrytów?

wisienka




Dołączyła: 26.01.2010
Posty: 17

Witam!
Chciałam się z wami podzielić moim odkryciem. Otóż poszperałam trochę w internecie, popytałam odpowiednich ludzi i dowiedziałam się co nieco o zabiegach estetycznych i dietach ludzi z tzw. kręgu celebrytów, przede wszystkim polskich. Otóż tropy prowadzą do pewnego centrum medycznego, zajmującego się medycyną profilaktyczną, estetyczną, przeciwstarzeniową, metaboliczną itp... Przejrzałam artykuły dotyczące:
odmładzania, modelowania sylwetki, przywracania energii, ujędrniania skóry i zwalczania cellulitu.
Wygląda na to, że kluczem do sukcesu estetyczno-zdrowotnego jest optymalna dieta sporządzona na podstawie wyjątkowych badań, które przeprowadza tylko ta klinika.
Jesteś tym co jesz. Jestem wisienka ;)

queensaba




Skąd: Włocławek
Dołączyła: 18.09.2009
Posty: 26

Przepisy: 33


Z czystej ciekawości. Czy wiesz może wisienka, jakie są to te słynne osoby ?


wisienka




Dołączyła: 26.01.2010
Posty: 17

Tak oficjalnie, to Marina Łuczenko z "39 i pół", a nieoficjalnie kilka osób, które na razie nie życzą sobie ujawniania swojej tożsamości, więc wolę nie pisać na forum publicznym ;)
Jesteś tym co jesz. Jestem wisienka ;)

agafit23




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 19.12.2014
Posty: 17


Ja ciekawy jestem jaką w swoim czasie stosowała dietę Magda Gessler. W pewnym momencie mocno straciła na wadze, a przyj jej trybie życia i konieczności ciągłego jedzenia nie jest to proste. Wiecie może coś na ten temat?

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61




agafit23 napisał/a:

Ja ciekawy jestem jaką w swoim czasie stosowała dietę Magda Gessler. W pewnym momencie mocno straciła na wadze, a przyj jej trybie życia i konieczności ciągłego jedzenia nie jest to proste. Wiecie może coś na ten temat?
No chyba niezbyt skutezczną, bo znów się ukrywa pod workami :P

QurellaDeMon




Dołączyła: 27.03.2015
Posty: 9


Osobiście mam kilka znajomych, które świetnie wyglądają, ale w ich przypadku to zasługa ciężkiej pracy  z trenerem personalnym. 
Włoska kawa, potrawy o zapachu luksusu, to wszystko w hollywoodzkim klimacie. Love PodPapugami!

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



No, ale  w przypadku gwiazd trudno jest uwierzyć, że tak radykalne zmiany są możliwe do osiągnięcia przez pracę z trenerem personalnym czy też ze stosowania diety "zmieniającej rysy twarzy". Niestety celebryci mają nas za idiotów i myślą, że ciemny naród we wszystko uwierzy. Dla mnie nie ma nic gorszego niż takie ściemnianie...
hardcorowo

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


a moze stosuja jakies operacje czy zabiegi na odchudzanie :)
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Irmina




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 25.11.2015
Posty: 4

Ja na razie testuję catering dietetyczny z fitfoodzone.pl. Czytałam że gwiazdy stosują tą metodę chyba nawet Stenka jadła z pudełeczek ale z innej firmy i schudła.Dla mnie jest to przede wszystkim wygoda dostaję jedzenie do domu, menu dopasowane przez dietetyka.Waga jakby drgnęła :) ale najważniejsze, że nie podjadam mam nadzieję, że na święta coś smacznego przygotują :) 

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Dieta to nie wszystko, możesz jeść samą trawę ale jeżeli nie włączysz do tego aktywności fizycznej to nabawisz się jedynie anemii. Dieta plus ruch. No chyba, że jesteś celebrytą i możesz sobie pozwolić na odsysanie tłuszczu...
hardcorowo

«   | 1 | 2 | 3 |