Dzisiaj jest: Sobota, 20.04.2024 Imieniny: Czesława i Agnieszki



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Inne diety



powrót

Kurs dietetyczny

Magda.Mala.Mi




Dołączyła: 13.10.2009
Posty: 4

Jestem już 5,5 miesiąca po porodzie, ale waga ciągle wskazuje 13 kg za dużo. Niby karmienie piersią pomaga, ale ja zachwycona nie jestem. Chciałam się wybrać do dietetyka, ale znalazłam kurs dietetyczny. Pomyślałam, że może nauczę się czegoś o zbilansowanej diecie i wykorzystam to też w czasie przygotowywania posiłków dziecku. W końcu jeszcze 1,5 miesiąca i zacznę rozszerzanie diety. Myślę, że warto. Jak sądzicie?
Magda Mała Mi

monikaberaaa




Dołączył: 27.12.2022
Posty: 1

Po urodzeniu córki nie mogłam schudnąć przed dłuższy czas, co bardzo się odbiło na mojej pewności siebie. Mąż zmotywował mnie, żebyśmy przeszli razem na wspólną dietę i zaczęli się zdrowiej odżywiać, więc szukałam jakiegoś szkolenia z zakresu diet wspomagających odchudzanie. Taki kurs znalazłam w ofercie Polskiego Instytutu Dietetyki, z zakresu leczenia nadwagi i otyłości właśnie. Jednak człowiek posiadający wiedzę specjalistyczną w tym zakresie potrafi lepiej pod siebie ułożyć taką dietę i też zmobilizować się do działania. Oboje z mężem schudliśmy i lepiej się czujemy, uczymy też dzieci zdrowych nawyków.


GDaria




Skąd: Szczecin
Dołączyła: 08.05.2018
Posty: 14


I to jest bardzo dobre podejście do tematu odchudzania. Oczywiście można próbować na własną rękę wymyślać diety ale bez specjalistycznej wiedzy może to być trudne.