Dzisiaj jest: Niedziela, 21.07.2019 Imieniny: Daniela i Andrzeja

Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5846

Forum dyskusyjne

Forum - Inne diety

powrót

Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

alamalinowska

Witam,

jedną z popularnych usług idealną na biznes jest wygodna forma zamawiania posiłku, czyli jedzenie na telefon. Jest to wygoda, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu oraz tracić czasu na przygotowywanie posiłku czy wcześniejsze zakupy, można zamówić jedzenie także do pracy. Pod formę jedzenia na telefon można podciągnąć także catering dietetyczny, więcej informacji znajduje się na stronie bloga ballestyl.pl. Blog jest w całości poświęcony zdrowemu odżywianiu, w myśl zasady: " Od tego co jesz i pijesz zależy to, jak długo żyjesz." Polecam!

kapuśniaczek

Myślę, że faktycznie firma oferująca catering dietetyczny ma spore szanse na duży zarobek. Sama korzystałam z cateringu do domu i wiem ile musiałam zapłacić. 1240 zł za miesiąc, przez 5 dni w tygodniu posiłki do domu. Myślę, że maksymalnie połowa tej kwoty to realna wartość posiłków, a reszta to koszta przygotowania, dostawy i oczywiście zarobek dla właściciela firmy.

PaulaT

Fajna sprawa z cateringiem do domu. Ja akurat korzystam z usług Lunbox. Mają kilka fajnych programów do wyboru. Jako, że mam problemy ze zdrowiem i nie mogę jeść glutenu wybrałam dietę bez glutenową. Ułatwiło mi to życie. Nie umiem za bardzo gotować a jak jeszcze musiałabym przygotowywać dania przystosowane do mojej diety to bym chyba oszalała ;/ A tak to jedzonko przychodzi zawsze na czas więc głodna nie chodzę, poza tym jest tak zróżnicowane, że codziennie odkrywam nowe smaki ;)