Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Inne diety



powrót

Catering dietetyczny - jedzenie na telefon

alamalinowska




Dołączył: 20.03.2018
Posty: 1

Witam,

jedną z popularnych usług idealną na biznes jest wygodna forma zamawiania posiłku, czyli jedzenie na telefon. Jest to wygoda, ponieważ nie trzeba wychodzić z domu oraz tracić czasu na przygotowywanie posiłku czy wcześniejsze zakupy, można zamówić jedzenie także do pracy. Pod formę jedzenia na telefon można podciągnąć także catering dietetyczny, więcej informacji znajduje się na stronie bloga ballestyl.pl. Blog jest w całości poświęcony zdrowemu odżywianiu, w myśl zasady: " Od tego co jesz i pijesz zależy to, jak długo żyjesz." Polecam!

kapuśniaczek




Skąd: Przemyśl
Dołączyła: 27.04.2018
Posty: 11


Myślę, że faktycznie firma oferująca catering dietetyczny ma spore szanse na duży zarobek. Sama korzystałam z cateringu do domu i wiem ile musiałam zapłacić. 1240 zł za miesiąc, przez 5 dni w tygodniu posiłki do domu. Myślę, że maksymalnie połowa tej kwoty to realna wartość posiłków, a reszta to koszta przygotowania, dostawy i oczywiście zarobek dla właściciela firmy.

PaulaT




Dołączyła: 08.06.2018
Posty: 1

Fajna sprawa z cateringiem do domu. Ja akurat korzystam z usług Lunbox. Mają kilka fajnych programów do wyboru. Jako, że mam problemy ze zdrowiem i nie mogę jeść glutenu wybrałam dietę bez glutenową. Ułatwiło mi to życie. Nie umiem za bardzo gotować a jak jeszcze musiałabym przygotowywać dania przystosowane do mojej diety to bym chyba oszalała ;/ A tak to jedzonko przychodzi zawsze na czas więc głodna nie chodzę, poza tym jest tak zróżnicowane, że codziennie odkrywam nowe smaki ;) 


Wiktoria8




Dołączył: 24.07.2019
Posty: 1

Ja korzystałam z tego, kiedy byłam młodsza. Teraz kiedy mam już dzieci muszę niestety codziennie gotować. Nie to, że tego nie lubię, ale zabiera mi to w ciągu dnia niesamowicie dużo czasu. Do tego jeszcze trzeba robić zakupy i sprzątać, ja nie koniecznie za tym przepadam. Takie cateringi są naprawdę bardzo fajną opcją, jak ktoś dużo pracuje i nie ma czasu siedzieć w kuchni.
Na https://caterobazar.pl/catering-dietetyczny-gdynia/- można znaleźć najkorzystniejszą ofertę cateringu dietetycznego.

werteria




Dołączył: 09.07.2021
Posty: 41

 

Bardzo wygodne rozwiazanie,szczególnie jeśli na co dzień pracujemy dużo oraz nie mamy możliwości za bardzo skomponowania sobie tych 5 zdrowych posiłkow. Dzieki diecie pudełkowej można odżywiać się zdrowiej. Oraz trzymać się ilośći wybranych kalorii dziennie.
Firm jest wiele, czasami dobrze jest zdecydować się na zamówienie sobie zestawów startowych z kilku tak aby zobaczyc czy nam odpowiada serwowane jedzenie....

bastra




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 26.04.2022
Posty: 23


A czy ktoś może otwierał biznes z tym zwiazany? Jak zacząć oraz co dopilnować?  Chciałabym otworzyć od stycznia 2023 roku

Olla30




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 27.06.2022
Posty: 2




werteria napisał/a:

 Zgadzam się. Ja odkąd zaczęłam zamawiać catering dietetyczny oszczędzam czas i nie martwię się o przygotowywanie posiłków do tego zdrowo jem i czuje się świetnie. Polecam Caterino.pl 

Bardzo wygodne rozwiazanie,szczególnie jeśli na co dzień pracujemy dużo oraz nie mamy możliwości za bardzo skomponowania sobie tych 5 zdrowych posiłkow. Dzieki diecie pudełkowej można odżywiać się zdrowiej. Oraz trzymać się ilośći wybranych kalorii dziennie.
Firm jest wiele, czasami dobrze jest zdecydować się na zamówienie sobie zestawów startowych z kilku tak aby zobaczyc czy nam odpowiada serwowane jedzenie....


werteria napisał/a:
  Bardzo wygodne rozwiazanie,szczególnie jeśli na co dzień pracujemy dużo oraz nie mamy możliwości za bardzo skomponowania sobie tych 5 zdrowych posiłkow.
Olla

Rafaella48




Dołączyła: 18.05.2022
Posty: 39

Pomogła: 1



Mega dobra rzecz i ogromna oszczedność czasu na gotowaniu

Nasta




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.01.2023
Posty: 14

 

Najważniejsza jest odpowiednia ilość kcal, to główny czynnik odchudzania czy przybierania na wadze, możesz liczyć kcal, możesz mieć dietę od trenera / dietetyka, możesz jeść na oko, ( jeśli ktoś nie ma pojęcia co ma ile kcal to ciężko z tym jedzeniem na oko, ale to kwestia czasu by się tego nauczyć, większość ludzi, którzy liczyli kcal, ważyli produkty, jest / będzie w stanie prędzej czy później jeść "na oko", intuicyjnie. – tego nie oszukasz, jeśli nie będziesz w deficycie chcąc schudnąć, organizm nie ma potrzeby korzystania z energii zapasowej ( tkanki tłuszczowej ) bo ma wystarczającą lud nadmierną ilość kcal, jeśli chcesz budować masę mięśniową, musisz mieć nadwyżkę energii, aby mieć z czego budować, nie da się być w deficycie, organizm „walczy o przetrwanie” i ma do tego budować mięśnie ? no nie bardzo

GDaria




Skąd: Szczecin
Dołączyła: 08.05.2018
Posty: 14


Taki rodzaj odżywiania może być wygodny, bo oczywiście nie trzeba samodzielnie przygotowywać posiłków. Ale z drugiej strony ta wygoda może sporo kosztować. Ciekawa jestem ile PLN trzeba wydać miesięcznie chcąc codziennie dostawać catering do domu. Czyli wszystkie posiłki od śniadania do kolacji przez 30 dni.