Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Inne diety



powrót

Dieta

malwi22




Dołączyła: 06.12.2014
Posty: 2

Witam was! Ostatnio chodząc po sklepach i mierzac ciuchy zauwazylam, ze niestety musze kupowac dużo wieksze. Mam 158cm i waze 66kg. Dokladnie rok temu wazylam 54 kg. Od kiedy zaczęłam byc z moim chlopakiem zaczelam tyć, rozpieszczalismy sie pysznym jedzeniem i slodkosciami. I tak to wlasnie wyszlo. Stwierdzilam, ze dosc tego bo juz nawet na siebie nie moge patrzec w lustrze a moje BMI woła o pomstę do nieba. Jeste już umówiona do dietetyka: http://www.rankinglekarzy.pl/lekarz/malgorzata-pelikan,32110/dietetyk/katowice/Wypisałam sobie co mam jesc i kiedy, żeby schudnąć ale nei znam sie i proszę was o porade. Chcę powrocic do swojej poprzedniej wagi, nie bylam wtedy chudzinką ale i tak czulam sie lepiej niz teraz. Wiec moja dieta wyglada tak:
Na sniadanie jem sobie banana i popijam herbatką Zioła Mnicha na Odchudzanie ) i to tyle. Na obiad stwierdzilam, ze bede jadla jakies lekkie dania typu ryz z kurkumą lub piers z kurczaka ewentualnie jak nie chce mi sie jesc ( tak jak dzisiaj) to robie sobie chlebek wasa pszenny z czyms,wypijam butelke kefiru i kolejny kubek herbatki. Na kolacje, okolo 18/18:30 jabłko i herbatka. W miedzyczasie jak bede glodna przekasze waflem ryzowym lub kefirem. No i oczywiscie zero jedzenia po tej 18/18:30. Proosze o pomoc


Beneq




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 29.06.2013
Posty: 10


Ja polecam zdecydowanie diete 5 na 2. Opinie o tej diecie sa bardzo pochlebne, zreszta sama stosowalam z bardzo dobrym rezultatem.

karolcia1




Dołączyła: 08.05.2017
Posty: 6

Słyszałam także od znajomych, którzy są na diecie, iż regularne picie wody wodorowej wspomaga odchudzanie i detoks. Może już o niej słyszeliście? Zawiera ona właściwości, które pozytywnie wpływają na organizm. Między innymi reguluje metabolizm i opóźnia procesy starzenia.