Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Aktywność fizyczna w odchudzaniu


  | 1 | 2 | 3 |   »

powrót

Bieganie.

olek01990




Skąd: krk
Dołączył: 24.05.2016
Posty: 3


Najlepiej pod kontrolą ortopedy.

Robertys




Dołączył: 15.03.2017
Posty: 1

Jako że właśnie zaczyna się wiosna zamierzam bardzo dużo biegać w tym roku, stroje do biegania już kupione, do tego kupiłem, pulsometr, słuchawki sportowe i niedługo wyruszam na trasie, mam nadzieje że uda mi się zrzucić kilka kilogramów. Motywacja jest ogromna i mam nadzieje że jej nie stracę. Na jakie dystanse wy biegacie? Również ktoś z was może rozpoczyna teraz treningi? 

boogabear




Skąd: Kraków
Dołączył: 04.07.2017
Posty: 3


Bieganie tylko z głową  - bieganie chociaż niepozorne, niesie ze sobą wiele ryzyk. 

- Obciążenie stawów - bieganie w złym obuwiu na twardych nawierzchniach mocno obciąża stawy

- Układ oddechowy - bieganie w miastach przy ulicach, czy zimą w okresie grzewczym, gdzie jest więcej zanieczyszczeń wpływa na to że oddychamy zanieczyszczonym powietrzem, które dostaje się głęboko do naszych płuc,

Bieganie z jednej strony jest przyjazne, bo człowiekowi wydaje się że wystarczy wyjść z domu i zacząć biec, ale warto zwrócić uwagę na to że przed rozpoczęciem biegu należy zaopatrzyć się we właściwe obuwie i przemyśleć długość i lokalizację naszej trasy. Nie wspomnę o obowiązkowej wizycie u lekarza dla osób które mają problemy ze zdrowiem.

Moim zdaniem dla osób z nadwagą zamiast biegania lepsze są szybsze spacery. 

 

Adwokat Kraków - https://pbkb-adwokaci.pl

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Dobrze że niedaleko siebie mam las, w którym mogę biegać bez obaw o brudne powietrze.
hardcorowo

MocAntyoksydantow




Dołączył: 31.07.2017
Posty: 19


Ja również bardzo lubię biegać, z jednej strony relaksuje mnie to a z drugiej wiem, że pomaga zwalczyć nadwagę i dzięki temu czuje się o wiele lepiej :) Pamiętajmy aby dobrać odpowiednie buty oraz odzież do biegania :)

lupusekewe




Dołączyła: 18.09.2017
Posty: 9


Jeśli chodzi o bieganie, to nie wiem dlaczego mam tak, że na bieżni potrafię przebiec zdecydowanie więcej niż w terenie. może to kwestia stałego tępa lub równej nawierzchni jaką ma bieżnia? ma ktoś też tak? :D

Ofelia91




Dołączył: 02.11.2017
Posty: 3


Ja uwielbiam biegać, szczególnie jak nie jest zbyt zimno, ale jest mżawka

lalka




Dołączył: 29.01.2018
Posty: 6




Ofelia91 napisał/a:
jak nie jest zbyt zimno, ale jest mżawka
czemu lubisz biegać w deszczu? przecież to nic przyjemnego

  | 1 | 2 | 3 |   »