Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Aktywność fizyczna w odchudzaniu


«   | 1 | 2 |  

powrót

Suplementy przy aktywności fizycznej

kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17

Cześć, czy ktoś z Was stosował Gold Vit Complex? Przy zwiększonym wysiłku fizycznym organizm potrzebuje jakiegoś wsparcia w diecie, zastanawiam się nad włączeniem suplementów. Gold Vit Complex jest dedykowany aktywnym i większość witamin i minerałów ma w postaci chelatów, które podobno są najbardziej przyswajalne. Słyszeliście coś o tym? Warto?
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

kamson




Dołączył: 26.08.2015
Posty: 1

Pomógł: 1



Hej, jeśli dużo ćwiczysz i stosujesz dietę, to masz dużo większe zapotrzebowanie na witaminy i minerały, to fakt. Ja znam Gold Vit Complex i stosuję regularnie. Dobrze przyswajalne, bezpieczne dla zdrowia i bogaty skład. Masz tam bodajże wyciąg z ponad 20 warzyw i owoców

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84


A co sądzicie o stosowaniu odżywki białkowej przy ćwiczeniach? Przy jak dużej aktywności można zacząć ją stosować?

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Odżywkę białkową można stosować już od samego początku. Najlepiej przy intensywnym treningu przynajmniej 4 razy w ciągu tygodnia. Szczególnie na początku jest ono ważne, gdy mięśnie muszą mieć z czego się budować. 
hardcorowo

corniak




Dołączył: 08.12.2014
Posty: 4


Suplementy diety oczywiście, że są dobre ale jest kilka zasad o których warto pamiętać:

1. Stosujemy je przy intensywnym wysiłku fizycznym -  co najmniej 4  razy w tygodniu po nie mniej niż 1,5 h. lub gdy czujemy się bardzo zmęczeni (każdy organizm reaguje inaczej). Przede wszystkim powinno się stosować odpowiednią dietę żywnościową bez chemicznych wspomagaczy.

2. Stosować wg, załączonej instrukcji

3. Nie stosować zbyt długo - powinno się robić przerwy przy braniu specyfików medycznych.

 


kamilek5423




Dołączył: 10.03.2015
Posty: 17


Kupiłem ten Gold Vit Complex. Faktycznie skład petarda, ale jednocześnie nie tak przegięty jak niektóre "koksowe" suplementy. Jak patrzę na niektóre specyfiki, które biorą ćwiczący, to się zastanawiam czy sobie krzywdy nie zrobią tymi 10000krotnymi normami dziennego spożycia
Co ma mnie zabić . . . . .
. . . . . To na pewno mnie nie wzmocni

mcmarcin




Dołączył: 26.03.2015
Posty: 10


Dobry środek, też brałem

Dizzy




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 11

Przepisy: 84


A jakie odżywki białkowe polecacie dla początkujących?

Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40


Dizzy napisał/a:
A co sądzicie o stosowaniu odżywki białkowej przy ćwiczeniach? Przy jak dużej aktywności można zacząć ją stosować?

 

 Odżywka białkowa zawsze jest bardzo dobrym rozwiązaniem, wspomaga pozbywaniu się tłuszczu a do tego przy aktywności fizycznej pomoże ładnie wymodelować sylwetkę bo białko jak wiadomo jest budulcem mięśni, dodatkowo stosując białko podczas odchudzania zabezpieczacie mięśnie ponieważ podczas redukcji organizm poza tłuszczem pozbywa się także mięśni jeżeli nie dostarcza mu sie odpowiednich ilości białka.

Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot

PolaA




Dołączyła: 30.03.2018
Posty: 2


Najlepiej doradzić się osoby, która się tym zajmuję bo rynek jest napchany różnego rodzaju suplami itp.. Mogę polecić osobę, która zan się na tych sprawach Pani Katarzyna Hajduk znakomita trenerka i specjalista w zakresie diety suplementacji i treningu z Rzeszowa.

«   | 1 | 2 |