Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Anoreksja


«   | 1 | 2 |  

powrót

Anoreksja - czy problem znika?

zielonykalafior




Dołączyła: 17.07.2011
Posty: 13

Czy minął już czas anorektycznych modelek? Kiedy przejrzałam ostatni Fashion Magazine, zwróciłam uwagę na to, że jakby z wybiegów zniknęły wychudzone modelki. Dla mnie to dobry znak. Już nie lansuje się niezdrowego wyglądu, tylko po prostu szczupłość. Czy też macie takie wrażenie?
A skoro już o propagowaniu przez Wielkich świata mody anoreksji, co sądzicie o - co prawda starej, ale nadal robiącej piorunujące wrażenie - kampanii, do której zdjęcia przygotował Oliviero Toscani. Czy sądzicie, że połączenie kampanii społecznych z kampaniami reklamowymi przynosi dobre efekty?
http://polki.pl/zycie_gwiazd_znaniilubiani_artykul,10006475.html?print=1

zielonykalafior




Dołączyła: 17.07.2011
Posty: 13

może napisz coś na temat, co?

carmen




Dołączyła: 21.01.2010
Posty: 10

Nie wiem, czy minal czas mody na anoreksje, na pewno bardzo bym tego chciala, jak wiekszosc spoleczenstwa. Chudosc nie jest ladna. Na chuda modelke idaca ulica rzadko ktos zwraca uwage, natomiast zachwyty zbiera ksztaltna, seksowna i po prostu piekna dziewczyna.

zielonykalafior




Dołączyła: 17.07.2011
Posty: 13

Carmen, ale czytałam wypowiedzi pod zdjęciami wychudzonych modelek, wypowiedzi mężczyzn, że 55 kg/ 170 cm to otyłość. Że jego dziewczyna ma 172 cm i waży 47 kg i jak idą ulicą to śmieją się z grubasów. Więc jak to jest? Mnie podobają się kobiety mające biust, biodra i ciało przykrywające kości, a nie wieszaki, które mogą służyć za eksponaty do nauki o budowie szkielety człowieka.

carmen




Dołączyła: 21.01.2010
Posty: 10

Zielonykalafior, chcialabym zwazyc takiego kretyna, ktory wychudza swoja dziewczyne. To jakis absurd- na pewno nie liczylabym sie ze zdaniem takiego drania. :down:

zielonykalafior




Dołączyła: 17.07.2011
Posty: 13

Carmen ale tacy cudowni faceci są na tym świecie... i kobiety im ulegają ( vide Cher), i rujnują sobie zdrowie, zamiast żądać akceptacji takich jakimi są.

carmen




Dołączyła: 21.01.2010
Posty: 10

Tragedia. Czemu my, piekne, inteligentne- poddajemy sie pierwszemu lepszemu terroryscie? Cholera.

JacekMalicki




Dołączył: 09.12.2011
Posty: 2

Nie minął - nadal kobiety robią z siebie brzydkie pod każdym względem wieszaki:/

flanka




Skąd: Tarnowo Podgórne
Dołączyła: 19.09.2011
Posty: 32

Ja aktualnie na ulicach widzę jednak przeciwieństwo wychudzonych dziewczyn, jest wręcz przeciwnie - coraz więcej dziewczyn jest otyłych lub bliskich temu.

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


JacekMalicki napisał/a:

Nie minął - nadal kobiety robią z siebie brzydkie pod każdym względem wieszaki:/


cytat:

Ja aktualnie na ulicach widzę jednak przeciwieństwo wychudzonych dziewczyn, jest wręcz przeciwnie - coraz więcej dziewczyn jest otyłych lub bliskich temu.


Czyli można zauważyć dysproporcje. Część idzie w stronę niedowagi, a cześć w stronę nadwagi, co oczywiste jest mniej tzw. średniaków

«   | 1 | 2 |