Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć


«   | 1 | 2 | 3 | 4 |  

powrót

jak schudnać z brzucha?

olyeah




Dołączyła: 11.06.2011
Posty: 2

witam wszystkie Panie:) mam problem :( otoz niby jestem szczupla (waze 45 kg i mam 160 wzrostu) lecz gdy staje bokiem to lustra moj brzuch nie jest 'plaski' tylko wyglada jakbym byla w 3 miesiacu ciazy :( nie wiem jak schudnac z brzucha! juz nie raz probowalam, a chodzilo o to, zeby jesc jak najmniej po kazdym posilku spalac to co zjadlam brzuszkami, lecz bardzo mnie to meczy i po jakism czasie glosu po prostu nie wytrzymuje i jem slodkie :( pomocy!

Barbarella




Skąd: Łomża
Dołączyła: 28.03.2009
Posty: 59

Przepisy: 2


Odpowiedź może byc jedna - aerobiczna szóstka Weidera.

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


olyeah napisał/a:

ie wiem jak schudnac z brzucha! juz nie raz probowalam, a chodzilo o to, zeby jesc jak najmniej po kazdym posilku spalac to co zjadlam brzuszkami, lecz bardzo mnie to meczy i po jakism czasie glosu po prostu nie wytrzymuje i jem slodkie :( pomocy!


Tak jak napisała Barbarella najlepsze ćwiczenie (ale ciężkie, tylko dla wytrwałych :) ) na brzuch to szóstka Weidera - nie tylko "rzeźbi" ale pozwala zamieniać tkankę tłuszczową w mięśniową, a tkanka mięśniowa nawet w stanie spoczynku dla podtrzymania podstawowej przemiany materii (a więc nawet w czasie snu) spala dużo więcej kalorii niz tkanka tłuszczowa.
Inna sprawa to jak powsrtzymać apetyt na słodycze. Po pierwsze zwiększenie ilości posiłków do 5-6. Odpowiedzialne za ataki "ochoty" na słodycze jest insulina, w wyniku tego, że przed atakiem ochoty na słodycze musiałaś zjeść posiłek glikemiczny, po jakimś czasie od zjedzenia nastąpiło gwałtowne wychylenie krzywej glikemicznej w dół, co skutkuje właśnie głodem / ochotą na słodycze.
W chwili ataku głodu na słodkie, skutecznie działa "ucieczka" w wysiłek fizyczny, nawet lekki - czyli wyście na spacer, na rower, lekki bieg

olyeah




Dołączyła: 11.06.2011
Posty: 2

dziekuje bardzo za rady :)) jeszcze tylko prosze o dokladny spis jak robic ta szostke weidera, gdyz chcialabym sobie ja wydrukowac :)

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Proszę bardzo

6weidera.jpg




carmen




Dołączyła: 21.01.2010
Posty: 10

Szostka Weidera jest najlepsza metoda, jaka wyprobowalam na sobie. Niestety, trzeba by te cwiczenia wprowadzic do codziennych praktyk, juz przez cale zycie...:/

michal_krauze87




Skąd: Bydgoszcz
Dołączył: 03.04.2013
Posty: 6


olyeah napisał/a:
nie wiem jak schudnac z brzucha! juz nie raz probowalam, a chodzilo o to, zeby jesc jak najmniej po kazdym posilku spalac to co zjadlam brzuszkami, lecz bardzo mnie to meczy i po jakism czasie glosu po prostu nie wytrzymuje i jem slodkie ( pomocy!
Obawiam się, że jedynym sposobem na utratę chęci na słodycze jest odstawienie cukru na ok. 3 tygodnie. Po tym czasie ochota powinna być mniejsza. Kluczem jest ustabilizowanie poziomu cukru, który wzrasta po zjedzeniu czegoś słodkiego, a potem poziom drastycznie spada powodując ponownie uczucie łaknienia na słodkie.
Chcesz schudnąć? Dowiedz się jak to zrobić: http://zgubbrzuch.pl/?a=006251

Agata Miłosz




Dołączyła: 16.08.2013
Posty: 26


Przede wszystkim skup się na całym ciele to i na brzuchu zobaczysz efekt. Nie ma czegoś takiego jak miejscowe spalanie tłuszczu np. z brzucha. Organizm jest tak skonstruowany że spala tłuszcz z całego ciała równomiernie i nie da si ę tego zmienić a nie odchudzić miejscowo tam gdzie chcesz czy tam gdzie będziesz ćwiczyć. To że zaczniesz ćwiczyć mięśnie brzucha nie ma nic wspólnego z spalaniem tłuszczu z brzucha. Żadne A6W  nie ma nic wspólnego ze spalaniem tłuszczu tylko modeluje i powiększa mięśnie.
Ona tak schudła, po zastosowaniu tego ---> http://foreverslim.pl/

SwojskaPiwniczka_Pl




Dołączyła: 01.09.2013
Posty: 10


Także polecam areobiczną 6 weidera. Jest to straszne ciężkie ćwiczenie, ale efekty widać już po pierwszych 10 dniach.. ale musisz pamiętać by na ten czas, a najlepiej na zawsze odstawić piwko :P

Alexis




Dołączyła: 15.10.2014
Posty: 45


Ja całe życie męczyłam się z oponką na brzuchu. Niestety mam chyba genetycznie uwarunkowane, że zawsze coś tam jest. Dlatego skusiłam się na zabieg kriolipolizy. Teraz staram się tylko nie doprowadzić do poprzedniego stanu, poprzez ćwiczenie 3-5 razy w tygodniu i ścisłą dietę. I póki co jestem zadowolona )   Dla  ciekawych- schemat ilustrujący zabieg kriolipolizy: rubinkiewiczmed.pl/wp-content/uploads/2014/03/kriolipoliza1.jpg ;)

«   | 1 | 2 | 3 | 4 |