Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Chcę schudnąć



powrót

Twoja ostatnia dieta!!!

kaszubanna




Dołączyła: 01.09.2010
Posty: 18

Kilka miesięcy temu trafiłam do Centrum Redukcji Wagi i poznałam REWELACYJN? koncepcję ZDROWEJ i SKUTECZNEJ diety.
Owa dieta jest w zupełności naturalna. Więc nie musisz się martwić chemią.
Ta dieta nie jest reklamowana ani w gazetach, ani w telewizji.
Do Centrum Redukcji Wagi trafiłam przez ciocię, która po sprawdzeniu tej diety bez obaw mi ją poleciła. Rozwiązała mój problem redukcji wagi i to bez efektu jo-jo. Zgubiłam kalorie i czuje się ŚWIETNIE!
TO DZIAŁA :-D
To naprawdę działa na 102!!!
SPRÓBUJ!
kaszib.anna@gmail.com

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Jeżeli możesz to podaj więcej szczegółów na forum,na pewno każdy jest ciekawy w jaki sposób udało Ci się pozbyć kg:) Czekamy na odpowiedź.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

łaściwie odkąd pamiętam jestem na diecie. Byłam już na tak wielu dietach, że wszystkich sama nie pamiętam. Korzystałam z cateringów dietetycznych, przeszłam całego dukana (-27 kg), robiłam dietę Mayo,  łykałam tabletki, stosowałam MŻ i ŻPM.
Wszystko wcześniej czy później wracało. Niestety jojo zaliczyłam wielokrotnie...

Tym razem usłyszałam o kolejnym "cudzie". Diecie paryskiej - postanowiłam spróbować.
Nie odchudzam się z ości kości na ości ani z ości na cień. Napraaawdę mam co zrzucać.

Tydzień temy przykładnie zakupiłam książkę. Przewertowałam, następnie przeczytałam, porobiłam notatki i zaczynamy.

Ponieważ stron polskojęzycznych o ww diecie nie ma zbyt wiele, mam nadzieję, że zainteresowanym tematem blog trochę pomoże. A może uda się naleźć towarzyszki (nie) doli ;)

Tooo zaczynam!
cofnąć się by wziąć rozbieg