Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Lekarze i specjaliści



powrót

Zdrowe Żywienie i Odchudzanie

grzegorz88




Dołączyła: 30.11.2011
Posty: 4

TwojeZywienie.pl, stara się z dużym zaangażowaniem pomagać klientom uzyskać przez nich zaplanowany cel zdrowotny oraz to aby poprawili swoje samopoczucie i wygląd, opracowuję indywidualne programy kontroli wagi dostosowane do indywidualnych potrzeb danego klienta.


W ciągu kilku lat zaufało mi wielu Klientów, których zadowolenie jest dla mnie najlepszą rekomendacją, a zarazem satysfakcją z pomocy drugiemu człowiekowi.

Nasz sukces zawdzięczamy w głównej mierze wszystkim użytkownikom, klientom oraz długoletniej współpracy z firmą Herbalife oferującą fantastyczne, zdrowe suplementy diety.
Naszym celem jest nie tylko sprzedawanie produktów, ale to abyś skutecznie dążył(a) do wyznaczonego przez siebie celu, a przez to uzyskał(a) najlepsze rezultaty, naszym celem jest również nawiązanie dobrych relacji z naszymi klientami.

A teraz trochę o Herbalife :
Herbalife to największa firma produkująca produkty do kontroli wagi, a także jedna z największych firm produkująca suplementy diety. I to my właśnie jesteśmy liderem branży Wellness.

Zobacz co oferujemy :

www.twojezywienie.pl
www.facebook.pl/twojezywienie


Zapraszam

koziczek1




Dołączył: 20.02.2013
Posty: 3


Fajna sprawa ponoć dietetyk teraz wcale nie jest taki drogi

sheisbounty




Dołączyła: 24.07.2013
Posty: 42

Trochę bez sensu, bo zrozumiałam, że to dbanie o figurę polega tu tylko na spożywaniu suplementów, a to powinien być tylko jeden z wielu składników zdrowej, zbilansowanej diety połączonej zresztą z aktywnością fizyczną. Koziczek1 masz rację, że dietetyk nie jest taki drogi, warto zadbać o swoje zdrowie i o ładny wygląd, ludzie o wiele więcej wydają na kosmetyki, na przyjemności, myślę więc, że spokojnie można sobie odpuścić kilka wyjść do kina czy restauracji i za tę kasę skorzystać z porad dietetyka :) Ja chodzę do naturhouse Katowice i jakoś nie twierdzę, żeby ze mnie zdzierali, a z usług jestem bardzo zadowolona.
Smak Raju to ja, Ogień Piekielny to On :)