Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Lekarze i specjaliści



powrót

Operacje? (liposukcja itd..)

Elizka26




Dołączyła: 30.07.2012
Posty: 36

A co jeśli mimo aktywnego odchudzania się, czyli stosowania wielu diet, ruchu, sportu itd itd wciąz nie możemy schudnąć?

Czy wtedy jedynym wyjściem są operacje plastyczne typu liposukcja, odsysanie tłuszczu itd..? Jak się na to zapatrujecie i czy może macie lekarzy czy ośrodki medyczne, któe w tym się specjalizują i które możecie polecić? Przeglądam sobie listę Znanylekarz.pl (link wyżej) ale jakoś nie moge podjąc dezycji...

Lubię wiedzieć, co jem:)

Otylia




Dołączyła: 28.10.2014
Posty: 26


Ja tak mam!! Pomimo częstego wysiłku fizycznego i zdrowego odżywiania niestety nie mogę zrzucić zbędnych fałdek na brzuchu i udach. Mam do tego brzydką "skórkę pomarańczową". Dlatego zaczęłam zastanawiać się nad jakimś zabiegiem. Chciałabym jednak uniknąć liposukcji, wolałabym coś mniej inwazyjnego. W tym momencie rozważam zabieg kriolipolizę. Wygląda to tak: 

http://www.rubinkiewiczmed.pl/wp-content/uploads/2014/03/kriolipoliza1.jpg 

Z tego co czytałam efekty też są imponujące. Na razie się tylko zastanawiam, ale kto wie...

 


jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Orientujecie się ile kosztuje zabieg liposukcji? 

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78



Dużo zależy od gabinetu ale cena takiego zabiegu to od 5000 zł w górę. Taniej nie polecam, lepiej jest wybrać się do gabinetu w którym znają sie na takich włąsnie zabiegach tak aby nie zrobić sobie krzywdy  ( jeset to jednak poważniejszy zabieg). Cena ustalana jest indywidulanie ponieważ wszystko zalezy od kobiety, od rejonu, z którego mamy się pozbytac tłuszczu.

 Polecam umówić sie na konsultację i powinni Ci wszystko w temacie wyjaśnić.

 Pozdrawiam.  


Jamja




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 13.05.2022
Posty: 24

Bańka chińska fantastyczne zwalcza cellulit, ale trzeba być konsekwentnym i robić regularnie. Na początku koszmarnie boli (nastaw się na to...), ale potem się przyzwyczajasz.
Jeszcze lepsze efekty dają endermologia oraz karboksyterapia.