Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Lekarze i specjaliści



powrót

Polecam w Warszawie

lukrecja




Skąd: Józefosław
Dołączył: 22.03.2016
Posty: 2

Jeśli chodzi o Warszawę, ja polecam Viva-Derm na Puławskiej. Chodzę tam już jakiś czas i jestem zadowolona. Po pierwsze mają super dietetyczkę, a po drugie potrafią dobrać zabieg, który naprawdę pomoże a nie zdzierają kasę.

WiolkaKlaman




Dołączył: 15.01.2016
Posty: 4


Moja koleżanka chodziła w Warszawie do Sanvita Instytut Zdrowego Żywienia i Dietetyki Klinicznej- Zawsze chwaliła, że jest tam najlepszy dietetyk w Warszawie.  Bo skoro jej udało się zgubić kilogramy, to już każdemu się uda :) 

olapola




Dołączył: 12.10.2017
Posty: 1

W Warszawie jest dobra klinika chirurgii plastycznej Medical Esthetic, gdzie przyjmują znakomici specjaliści. Wybierając lekarza należy rozważnie, warto dowiedzieć się jaki staż ma za sobą. Chcesz wyglądać ładnie to działaj mądrze :)

WerkaZalewska




Dołączył: 07.12.2017
Posty: 6


Ja byłam w Pruszkowie w Projekcie Zdrowie u Pani Izabeli. Wiosna to czas zmian, dlatego w końcu zdecydowałam się zrobić coś z nadprogramowymi kilogramami. Pierwsza wizyta jak najbardziej udana - analiza składu ciała, długa rozmowa, dużo wskazówek i oczywiście dopasowany jadłospis. Mój cel to zrzucić 12 kg i mam nadzieję, że się uda. Dopiero co zaczęłam stosować się do zaleceń Pani Izabeli, ale już jest 2 kg mniej. Dieta dostosowana do moich potrzeb, też trybu życia, bardzo łatwe dania, smaczne, nie czuję, że z czegoś rezygnuje. Projekt Zdrowie polecam każdemu, kto szuka fachowej pomocy i indywidualnego podejścia do pacjenta. Pozdrawiam

kamilasmolna




Dołączyła: 09.04.2018
Posty: 14


Jeśli rejon Warszawa to polecam bardzo klinikę Krajewski. Usuwałam tam tatuaż i bardzo sobie chwalę :) Bezproblemowo i skutecznie, a usunąć musiałam kolorowy więc był stres...