Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Lekarze i specjaliści



powrót

Dobry dietetyk w Krakowie

mariusz225




Skąd: Kraków
Dołączył: 27.03.2017
Posty: 24

Cześć wszystkim !

Szukam sprawdzonego dietetyka w Krakowie, takiego który pomoże, konkretnie zajmie się rozpisaniem diety, w razie czego skieruje na badania, a wydane na niego pieniądze nie pójdą w błoto. Chciałbym schudnąć około 15 kg. Może macie kogoś sprawdzonego? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Pozdroo -)-)-) 


aga.anna.kownacka




Skąd: Kraków
Dołączyła: 03.11.2023
Posty: 2

Cześć! Długo zwlekałam z pójściem do dietetyka, mieszkam pod Krakowem i też nie wiedziałam do kogo się zwrócić. Poszłam do Projekt Zdrowie, w ramach tej sieci są dwa gabinety na Ruczaju i na Prądniku. Ja byłam akurat na Ruczaju i bardzo jestem zadowolona. Dieta została mi tak dobrana, abym rzeczywiście dobrze się na niej czuła, a co najważniejsze- nie jest to dla mnie jakaś męczarnia. Pamiętaj tylko, że dietetyk to jedno, a Twoja motywacja i stosowanie się do zaleceń to drugie:)


mariusz225 napisał/a:

Cześć wszystkim !

Szukam sprawdzonego dietetyka w Krakowie, takiego który pomoże, konkretnie zajmie się rozpisaniem diety, w razie czego skieruje na badania, a wydane na niego pieniądze nie pójdą w błoto. Chciałbym schudnąć około 15 kg. Może macie kogoś sprawdzonego? Będę wdzięczny za odpowiedzi.

Pozdroo -)-)-) 


gawlikowaro




Skąd: Kraków
Dołączyła: 30.12.2022
Posty: 5


Byłam u dietetyka w enel med u Anna Jasińska i bardzo polecam :) Tylko moze być tak że są dosyć długie terminy bo dobre opinie ma i się czeka. Ja mam pakiet u nich wykupiony indywidualny to miałam wizytę szybciej :) 

aga.anna.kownacka




Skąd: Kraków
Dołączyła: 03.11.2023
Posty: 2


gawlikowaro napisał/a:

Byłam u dietetyka w enel med u Anna Jasińska i bardzo polecam ) Tylko moze być tak że są dosyć długie terminy bo dobre opinie ma i się czeka. Ja mam pakiet u nich wykupiony indywidualny to miałam wizytę szybciej ) 

 Ja z kolei chodziłam do jednego z punktów w ramach sieci Projekt Zdrowie (można sprawdzić listę lokalizacji punktów na https://projektzdrowie.info/kontakt) i byłam bardzo zadowolona. Zarówno z samych wizyt jak i z efektów. Cieszę się, że nie musiałam zajmować się układaniem jadłospisu sama.