Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie



powrót

Produkt najlepszy nie tylko na odchudzanie

ulek75




Dołączyła: 02.12.2012
Posty: 2

Witam od roku stosuje super prdukt juice plus+ to nieporównywalny z syntetycznymi preparatami witaminowymi.
Juice PLUS jest jedynym na świecie zawierającym esencjalne składniki
soku i miąższu wyselekcjonowanych owoców, warzyw i owoców jagodowych w
suszonej postaci.
w ciągu dnia ,cukrzycy niemogą bo cukier wzrasta a to jest produkt bez ckuru naturalny SZWAJCARSKI , prawdę kto ma ochotę to wypróbować ???ZAPRASZAM WARTO!!!W okresie wzmożonego obciążenia fizycznego, np. u sportowców lub
u osób wykonujących ciężkie prace fizyczne, można zwiększyć
ilość spożywanych kapsułek chroni przed uszkodzeniem naczyń krwionośnych włosowatych,

zwłaszcza wieńcowych serca i dna oka,

> pozwala zaopatrzyć organizm w owoce i owoce jagodowe (leśne),

których nie wolno spożywać przy cukrzycy z uwagi na dużą

zawartość cukru (absolutnie nieobecnego w kapsułkach JP),

> wyrównuje GTF (Czynnik Stabilności Glukozy, poprzez

suplementację Organicznego Chromu zawartego w JP),

> podczas stosowania diet odchudzających -

•zapobiega stanom zmęczenia, neutralizuje nadmiar

uwalnianych toksyn i wolnych rodników z

tkanki tłuszczowej, chroni i oczyszcza wątrobę i nerki.

Olaaa90




Dołączył: 08.12.2017
Posty: 3

Zamiast od razu sięgać po suplementy, znacznie lepiej jest po prostu zacząć ćwiczenia i wprowadzić odpowiednią dietę. Koniecznie zastanówcie się nad tym rozwiązaniem, bo nic się nie traci, a można tylko zyskać. Ja wiem, że często motywacja kuleje, ale w tym może pomóc trener :) Tak było właśnie w moim przypadku. No i trener dopilnuje wszystkiego :) Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów sportowych: lepszytrener.pl/sporty-zimowe

I poczytajcie sobie na ich blogu, że naprawdę warto ćwiczyć :)


ZuzaS




Dołączyła: 13.12.2017
Posty: 1




Olaaa90 napisał/a:

Zamiast od razu sięgać po suplementy, znacznie lepiej jest po prostu zacząć ćwiczenia i wprowadzić odpowiednią dietę. Koniecznie zastanówcie się nad tym rozwiązaniem, bo nic się nie traci, a można tylko zyskać. Ja wiem, że często motywacja kuleje, ale w tym może pomóc trener ) Tak było właśnie w moim przypadku. No i trener dopilnuje wszystkiego ) Zajrzyjcie do tej wyszukiwarki trenerów i instruktorów sportowych: lepszytrener.pl/sporty-zimowe

I poczytajcie sobie na ich blogu, że naprawdę warto ćwiczyć )

Zgadzam się w 100%. Ja odkryłam nieprawdopodobne właściwości olejów tłoczonych na zimno. Nie oszcządzam na jakości i kupuję tylko ekologiczne.Osobiście polecam oleoteka.pl. zarówno lniany jak i rydzowy (mój faworyt).

malłajna




Dołączyła: 30.01.2017
Posty: 17

No ja z suplementów to tylko colon slim stosuję. Odpowiednie dawkowanie błonnika jest bardzo wskazane. Witaminki wolę naturalne - dużo warzyw i owoców w diecie :)

adzik




Dołączyła: 17.05.2018
Posty: 7


no tak, błonnik też jest ważny, ale mnie po colon slim za często kręciło w brzuchu:/ teraz mam green fiber i jest lepiej