Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie



powrót

odżywki

lalka




Dołączył: 29.01.2018
Posty: 6

Zaczynam dopiero przygodę z treningami więc na razie korzystam z pomocy trenera personalnego. Polecił mi zakup odżywek białkowych jako uzupełnienie diety. Zupełnie się nie znam na tym więc może mi ktoś doradzi jakie ppowinnam wybrać?

Trener zasugerował mi te firmy Go on Nutrition. Na co trzeba zwrócić uwagę przy wyborze takich preparatów? jaki jest skład idealny? czy w ogóle taki istnieje? Potrzebuje opinii osób, które się na tym znają. Używał ktoś z nas tych odżywek białkowych? Poleca? Odradza? Jak odradza to co innego stosować?


addamm11




Dołączył: 04.02.2018
Posty: 2

Green Barley Plus to najwyżej oceniany naturalny produkt zawierający wyciąg z zielonego jęczmienia. Jego odchudzające i oczyszczające właściwości intensyfikuje obecność legendarnego składnika - garcinia cambogia. Połączenie dwóch aktywnych substancji pozwoliło uzyskać niezwykle mocny spalacz tłuszczu, który dodatkowo zapewnia uczucie sytości i korzystnie wpływa na wygląd skóry, włosów i paznokci.

Green Barley Plus to produkt kompleksowy. Polecany jest przez osoby wybierające zdrowy styl życia, oparty o zbilansowaną dietę i aktywność fizyczną. Dzięki wysokiej zawartości aktywnych substancji pozwala w krótkim czasie zgubić kilkanaście kilogramów.


matusz401




Dołączył: 22.02.2018
Posty: 1


Składnika idealnego nie ma, ponieważ każdy organizm może różnie zareagować na dane odżywki na pewno warto zajść do sklepu z odżywkami i pogadać ze sprzedawcą często takie osoby mają dużo większą wiedze niż sami trenerzy którzy mogą proponować jakieś odżywki które były dobre dla nich ale akurat dla Ciebie mogą być inne odpowiednie. Kwestia poczytania składu i ewentualnych uczuleń jeżeli takowe posiadasz.

Imbryczek_net




Dołączyła: 15.09.2017
Posty: 48


Myślę, że tutaj ważna jest przede wszystkim jakość danych odżywek oraz to gdzie je kupisz. Samo źródło powinno być pewne i sprawdzone. Masz już ułożony konkretny jadłospis, dietę?
Imbryczek.net.pl

Katarzyna23




Dołączyła: 07.10.2019
Posty: 1

Ja osobiście polecam ci koktajle białkowe Eco and Fit. Są dobre w smaku, mają mało kalorii, tłuszczu i cukru, a dodatkowo posiadają 100 procentowo naturalny skład. Myślę, że powinnaś wybrać właśnie coś tego typu, niż faszerować się chemią i różnymi "polepszaczami". 


macko009




Dołączył: 15.11.2019
Posty: 3


Odżywki białkowe są jak najbardziej skuteczne podczas odchudzania.
Suplementy diety dla sportowców - https://activus-sport.pl