Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie



powrót

Pomogły mi produkty firmy Herbalife.

Maga33




Dołączyła: 12.01.2010
Posty: 3

Sprawdziłam na własnej skórze na początku byłam negatywnie nastawiona na suplementy odchudzania ale teraz już wiem że bez tego odchudzanie jest nie możliwe. W dzisiejszych czasach gdzie większość produktów jest przetwarzana i są to produkty nie świeże suplementy to idealne rozwiązanie ponieważ zawierają wszystkie składniki odżywcze jakie tylko człowiek potrzebuje . Każdy powinien je stosować . Ja pomoc znalazłam na stronie :
www.kontrola-wagi.pl .Otrzymałam darmowe konsultacje oraz opiekę przez cały okres kuracji. Schudłam 8 kg w 2 miesiące. Ja jestem zachwycona tym wynikiem zwłaszcza że odchudziłam sie zdrowo bez żadnej chemii i leków .

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Reklama kontroli wagi pojawia się niemal wszędzie,na każdym forum. A chciałbym poznać Wasze opinie,jak to z tym naprawde jest? Rzeczywiście pomaga?
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120


Mam znajomych którzy dali się wciągnąć w tę drabinkę - po jakimś czasie sami przyznali, że te produkty są do niczego...

Agata Miłosz




Dołączyła: 16.08.2013
Posty: 26




Maga33 napisał/a:
Sprawdziłam na własnej skórze na początku byłam negatywnie nastawiona na suplementy odchudzania ale teraz już wiem że bez tego odchudzanie jest nie możliwe. W dzisiejszych czasach gdzie większość produktów jest przetwarzana i są to produkty nie świeże suplementy to idealne rozwiązanie ponieważ zawierają wszystkie składniki odżywcze jakie tylko człowiek potrzebuje . Każdy powinien je stosować . Ja pomoc znalazłam na stronie :
www.kontrola-wagi.pl .Otrzymałam darmowe konsultacje oraz opiekę przez cały okres kuracji. Schudłam 8 kg w 2 miesiące. Ja jestem zachwycona tym wynikiem zwłaszcza że odchudziłam sie zdrowo bez żadnej chemii i leków .
Czegoś nie rozumiem bo jeśli jesteś zachwycona z tego że się odchudzasz zdrowo bez żadnej chemii i leków to w jakiej postaci są te tabletki herbalife ???
Ona tak schudła, po zastosowaniu tego ---> http://foreverslim.pl/

malgosiaromanowska




Dołączyła: 07.05.2017
Posty: 2

Ja używam preparatów Herbalife. To są suplementy o składnikach izolowanych z produktów naturalnych, ziół, roślin czy mleka. Porcja koktailu zastępuje posiłek, ma wiele minerałów, witamin, wysokiej jakości białko ale mniej kalorii niż np obiad.
Czegoś nie rozumiem bo jeśli jesteś zachwycona z tego że się odchudzasz zdrowo bez żadnej chemii i leków to w jakiej postaci są te tabletki herbalife ???