Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie



powrót

po odchudzaniu

penelopa




Dołączyła: 25.07.2010
Posty: 1

po odchudzaniu został mi kolejny problem nadmiar tkanki tłuszczowej i cellulitu ni epotrafię sobie z tym poradzić.Szukałam w necie jakiegoż zabiegu i znalazłam trandermalna liposonikacja ,podobno likwiduje tkankę tłuszczową i cellulit .Ciekawa jestem czy rzeczywiście tak jest?

TylkoZdrowie




Dołączyła: 05.07.2010
Posty: 36

Nie wiem jak z tym jest,ponieważ nigdy nie próbowałam takiego zabiegu,ale celulit i rozstepy po odchudzaniu to normalna sprawa. Stosowałaś na nie jakiś krem lub balsam?
www.TylkoZdrowie.com - kosmetyki,suplementy.

Cambridge




Dołączyła: 22.07.2012
Posty: 5

Taką skórę na pewno trzeba natłuszczać aby pozostawała jędrna. Dodatkowo poszukaj jakichś specjalnych kremów stricte na rozstępy. Przy konsekwentnym stosowaniu na pewno Ci pomogą

politia




Dołączyła: 19.12.2011
Posty: 120


Na cellulit polecam peeling z kawy i oleju rzepakowego (to pierwsze działa antycellulitisowo, a to drugie odżywia i regeneruje skórę dzięki czemu staje się jędrniejsza)

Agata Miłosz




Dołączyła: 16.08.2013
Posty: 26


Skoro jesteś po odchudzaniu to jakim cudem masz tkankę tłuszczową ?

Bo przyciesz w odchudzaniu chodzi o to by spalić tkankę tłuszczową to z czego Ty schudłaś ? z mięśni? z wody w organizmie ? 

 

Jak Ty to możesz nazwać odchudzaniem w ogóle w takim razie. 

Ona tak schudła, po zastosowaniu tego ---> http://foreverslim.pl/

edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233


Ćwiczenia na mięśnie nóg i pośladków1. Stań w rozkroku większym niż szerokość bioder. Złącz dłonie na wysokości klatki piersiowej i ugnij łokcie. Skieruj ciężar ciała na prawą nogę, a kolano lewej nogi ugnij i dotknij nim dłoni. Powtórz po osiem razy na każdą stronę.
2. Stań prosto, opuść ręce wzdłuż tułowia. Weź do dłoni niewielkie ciężarki. Prawą nogą zrób wypad do przodu, po czym odepchnij się lewą nogą, by powrócić do pozycji wyjściowej. Powtórz cztery razy na każdą nogę.
Ćwiczenia na mięśnie ramion

1. Pompki to niezwykle skuteczne ćwiczenie na mięśnie ramion. Jak je zrobić? Uklęknij na podłodze. Tułów podeprzyj na dłoniach i kolanach. Rozstaw ręce na szerokość barków. Napnij mięśnie brzucha oraz pośladków. Następnie, na wdechu, powoli ugnij łokcie.
2. Stań swobodnie, bez napinania mięśni. Chwyć ciężarki obiema dłońmi i wyprostuj ręce nad głową. Opuszczaj hantle ku barkom z ugiętymi łokciami, po czym wyprostuj ręce. Ćwiczenie powtórz osiem razy.

Ćwiczenia na mięśnie grzbietu

1. Połóż się na brzuchu, ułóż ręce wzdłuż tułowia i ściągnij łopatki. Wydychając powietrze, powoli podnoś klatkę piersiową. Utrzymuj równowagę rękoma. Wytrzymaj w takiej pozycji kilka sekund i powtórz.
2. Połóż się na plecach, ułóż ręce wzdłuż tułowia. Wyprostuj i złącz nogi, po czym przenieś je za głowę. Wykonaj kilka serii

cofnąć się by wziąć rozbieg

krakowianka




Dołączyła: 11.12.2014
Posty: 3

 

 

 Mi po odchudzaniu wage utrzymac pomaga http://acetomale.pl/. Odchudzałam się z nim 3 miesiace, osiagnelam cel i biore go dalej bo jem mniej, czuje sie lepiej i lekko. jego glownym skladnikiem sa jablka , ktore dbaja o redukcje tkanki tluszoczowej


leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35


Moja dziewczyna (32l)pół roku temu przestała się katować dietami/tabletkami/wspomagaczami a zaczęła na siłowni i powiem wam, efekty rewelacyjne i w końcu nie słucham o obwisłej skórze i cellulicie 

 


Remek




Skąd: Lublin
Dołączył: 23.01.2015
Posty: 3


Ja odchudzałem się z Acetomale i po uzyskaniu określonej wagi nie martwiłem się brzydko wyglądającą skórą. Cały czas oczywiście ćwiczyłem, bo kapsułki nie odchudzają same z siebie. Polecam taki sposób, żeby nie martwić się obwisłą skórą.