Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie



powrót

a preparat SIBOSLIM ?

piotrek70




Dołączył: 03.03.2011
Posty: 2

czy ktoś zastosował i jakie ma efekty ?

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Jaki jest skład ? Nie znalazłam nigdzie w internecie tego produktu. Dopiero wtedy coś więcej będzie mozna napisać.

piotrek70




Dołączył: 03.03.2011
Posty: 2

skład to ziołowe składniki , zresztą już kupiłem więc okaże sie ja działa bo zresztą sprzedawca gwarantuje zwrot pieniedzy w przypadku niezadziałania leku a mozna schudnać kilkanasie kilo w krótkim czasie . dam znać za jakiś czas

kaska85




Dołączyła: 25.03.2011
Posty: 78

ostatnio głośno sie o tym zrobiło.
ja tam nie wierzę w takie cuda - od czasu, kiedy tabletki, które miały hamować apetyt, sprawiały, że jadłam za dwóch.
niemniej jednak ciekawa jestem efektów.

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


kaska85 napisał/a:

ja tam nie wierzę w takie cuda - od czasu, kiedy tabletki, które miały hamować apetyt, sprawiały, że jadłam za dwóch.

:super: Dobrze opisałaś. Nie ma środka, który spaliłby samodzielnie chociaż gram tłuszczu. Można mówić jedynie o wspomagaczach procesu, ale tylko wtedy kiedy organizm jest "rozruszony" przez bardzo intensywny wysiłek fizyczny.

kaska85




Dołączyła: 25.03.2011
Posty: 78

dokładnie. dlatego podczas treningów polecam l-karnitynę :) i wtedy wszystko jest ok :) ale bez ćwiczeń nie ma cudów

krokusik




Dołączyła: 23.03.2012
Posty: 4

1 kapsułka suboslim zawiera (substancje czynne): Ekstrakt z zielonej herbaty 225mg, Galusan Epigallokatechiny 135mg, Kofeina 200mg, Ekstrakt z jagód acai 50mg, L-Theanina 8mg, Chrom 75mcg*
Producent: Active Food Supplements

Próbowałam tego. Aktualnie kończę opakowanie. Miał być cód, a wyszło jak zwykle.
Niby gwarantują utratę 14kg w 4 tygodnie (podobnie jak w przypadku preparatu Odchudzanie), ja założyłam sobie utratę 10kg a udało się....

Zaczęłam pić dużo wody. Non stop piję.
Codziennie intensywny marsz 40min - 1h
Słodycze i wszystko co tłuste na bok. 4 lekkie posiłki dziennie, ostatni o 18 (spać chodzę ok. 23)
No i jako jakiś wspomagacz. Wybrałam SiboSlim - ulotka była fantastyczna: 14kg w 4 tygodnie, gwarantowane 100% zwrotem pieniędzy jeśli się nie uda.
Poszło - 1kg
Dziś weszłam na stronę żeby wziąć adres do reklamacji, bo nie sądzę aby do niedzieli (kończą się tabletki spadło pozostałe 13kg).
Niestety nie umiem znaleźć strony na której to kupiłam. Chyba zniknęła.
Napisałam na maila którego miałam w zamówieniu. Zobaczymy co odpiszą.

W każdym razie nie polecam. Nie zadziałało a czy zwrócą pieniądze? Nie sądzę jeśli strona zniknęła.

A jak Wasze wyniki? Czy też ktoś się na to naciął?

Powodzenia w realizacji Waszych celi!!! Nie poddaję się

Agata Miłosz




Dołączyła: 16.08.2013
Posty: 26


Tego preparatu to nie stosowałam ale testowałam inne preparaty i jestem zadowolona :)
Ona tak schudła, po zastosowaniu tego ---> http://foreverslim.pl/