Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie



powrót

Szukam opinii o suplemencie diety Figurena

Patrycjja87




Dołączyła: 26.01.2015
Posty: 1

Szukam jakiegoś suplementu wspierającego proces odchudzania, muszę się jakoś wspomóc bo ciężko coś u mnie z efektami. Koleżance na tej samej diecie lecą kg a u mnie się zatrzymało na wyniku 2,5 kg:/ Proszę o jakieś rady może na temat tego suplementu z tytułu tego wątku - już prawie jestem na niego zdecydowana ale chciałabym jeszcze poznać opinie osób które go stosowały. Tylko proszę nie wszczynajcie dyskusji na temat ogólny o suplementach czy warto je włączać do kuracji czy nie - bo już mam opinie na ten temat wyrobioną, szukam tylko odpowiedniego preparatu.

Ela_zana




Skąd: koszalin
Dołączyła: 05.02.2015
Posty: 1


Tak, jak najbardziej figurena sprawdzona i wspomaga odchudzanie rewelacyjnie. Możesz spodziewać się ze już w pierwszym miesiącu zrzucisz kilka kilogramów.

beatka




Dołączył: 25.05.2015
Posty: 4


A ja mimo wszystko dodam coś od siebie - po pierwsze nie sugeruj się wynikami koleżanki, bo każda z nas jest inna. Równie dobrze, gdybyście przeszły na inną dietę, Ty mogła byś zacząć chudnąć w oczach, a ona by stała) Co do suplementów - też nie sugerowałabym się żadnymi opiniami. Moja jest taka, że nie warto się truć. Ale z tym też jest tak, że na Ciebie dany suplement zadziała, a na kogoś innego nie. Mam już na szczęście za sobą etap testowania różnych specyfików i na własnym przykładzie wiem, że to co działało na mnie, nie działało na koleżanki i odwrotnie. Musisz po prostu sprawdzić na sobie.

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


nigdy o tym nie slyszalem ale nie bral bym tego na Twoim miejscu
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl