Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


«   | 1 | 2 |  

powrót

konieczne witaminy przy odchudzaniu

Angelinka




Dołączyła: 27.09.2009
Posty: 2

ja stosuję Floradix- to taki specjalny preparat dla osob odchudzajacych się a uzupelniający niedobory witamin, ktore mogą podczas diety i stosowania suplementow zostac usuniete z organizmu. ja dowiedzialam sie od lekarki, ze podczas odchudzania trzeba stosowac witaminy, bo inaczej mozna organizm wyjalowic, ja juz mialam poczatki niedoboru zelaza przez to odchudzanie, stad wiem ze nie ma z tym zartow, na szczescie teraz juz dzieki Floradixowi juz czuje się ok., nikt o tym nie mowi, ze przy odchudzaniu trzeba dodatkowo zazywac witaminy, a tyle sie trabi o tych suplementach, nikt jesdnak nie pamieta zeby nas ostrzec przed konsekwencjami odchudzania

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Patrząc na skład tego preparatu to wydaje się być kompatybilny. Zawiera żelazo i witaminy, które wzajemnie pomagają sobie w wchłanianiu i faktycznie preparat może być pomocny w wzmocnieniu organizmu przy stosowaniu diety odchudzającej. Trzeba jednak pamiętać o nie nadużywaniu preparatów zawierających żelazo. Pytanie jaka jest cena, a jeśli jest wysoka to czy istnieją tańsze odpowiedniki.

Maga33




Dołączyła: 12.01.2010
Posty: 3

ja stosowałam Multiwitaminy Formuła 2 Herbalife jako dodatek do mojej diety . można szukać tutaj www.kontrola-wagi.pl . Można zapytać konsultanta o to - porady są darmowe

Dr House




Skąd: Niepołomice
Dołączył: 29.03.2009
Posty: 55

Nie od dziś wiadomo, że nie ma tak naprawdę żadnych środków odchudzających, jedynie są wspomagające proces odchudzania. Proces odchudzania to przede wszystkim na początku ułożenie wszystkich spraw związanych z tym procesem w głowie, następnie dopiero odpowiednio dobrana do potrzeb i mozliwości organizmu dieta, następnie dobranie odpowiedniego programu treningowego. Jest nawet takie powiedzonko, że "dieta to gramy, a sport to kilogramy".
Jeśli chodzi o witaminy to rzeczywiście witaminy z grupy B są bardzo pomocne we właściwym metaboliźmie białek, tłuszczy i węglowodanów. Produkty Herbalife są zaliczane do naturalnych (ile w tym prawdy, to tylko wie sam producent :-D) więc według dostepnych nam danych mogą być godne polecenia.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Przede wszystkim kupujmy dobre i sprawdzone środki czy też witaminy wspomagajace odchudzanie. W tym celu najlepiej będzie szukac w dobrych sklepach internetowych,niz u anonimowego sprzedawcy z allegro. Odchudzanie to nie tylko witaminy,to przede wszystkim własna praca oraz cierpliwość.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

Magdalena.D




Skąd: Kraków
Dołączyła: 04.09.2010
Posty: 1

Prawidłowo zbilansowana dieta, jeżeli jest dietą odchudzającą powinna zawierać wszystkie niezbędne składniki odżywcze. Natomiast jeżeli chodzi o dodatkowe spożywanie "tabletek" przy diecie niskotłuszczowej powinien to być suplement zawierający kwasy omega 3, który będzie uzupełniał niedobory zdrowych właściwości tłuszczu, których w wymienionej diecie jest mało.
Zapraszam na apetytnapiekno.pl

Zuzka85




Dołączyła: 27.09.2010
Posty: 2

Ja polecam multiwitaminy HerbaLife: http://piekno-natury.pl/Energia_i_Witalnosc_kazdego_dnia-66.html
Najtańszy sklep z suplementami w Polsce: www.piekno-natury.pl

pao




Dołączyła: 02.09.2010
Posty: 81

ech, tabletki.

jesteśmy tak skrajnie nauczeni ze w tabletce jest to czego potrzeba, ze zapominamy o naturalnych rozwiązaniach.

pierwszym udokumentowanym suplementem była natka pietruszki. i to nie w tabletce ale ot tak. przypomnijmy sobie o tym i wzbogaćmy codzienna dietę w kiełki i zieleniny, które sami hodować możemy, a nie sięgajmy po syntetyki.

przykład: menopauzę na przykład kiełki koniczyny (soje biją na głowę)
http://www.kielki.net/nasiona-na-kielki-koniczyna-01kg/

podobnie przy alergiach czy odchudzaniu.

zresztą chyba napiszę o kiełkach pod katem odchudzania, bo zdecydowanie lepiej nimi się wspomagać niż tabletkami.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Jeżeli już bierzemy suplementy to niech będą one naprawdę sprawdzone i godne zaufania. Sama tabletka nie załatwi sprawy,ale pisałem już o tym w powyższych postach.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

d3eeex




Skąd: Choszczno
Dołączył: 28.11.2010
Posty: 25

Można też się udać do lekarza i dostać naprawdę dobre tabletki na odchudzanie. Dobre są też tabletki zmniejszające łaknienie ( dla osob które czują ciągłą potrzebę jedzenia ). Ale trzeba pamiętać że trening jest równie ważny co właściwe odżywianie.
Najciekawsze zupy na obiad. By czuć się lepiej należy dbać od zdrowe odżywianie. Zobacz też jak wygląda dieta w ciąży.

«   | 1 | 2 |