Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Środki i preparaty wspomagające odchudzanie


«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |  

powrót

Jaka herbata najlepsza ?

Wesolutka




Skąd: Stargard Szczeciński
Dołączyła: 15.03.2009
Posty: 6

Jaka herbata jest najlepsza w wspomaganiu odchudzania i oczyszczania organizmu jednocześnie ? Na pewno bez cukru, bez sztucznych aromatów i liściasta, ale jaka z Waszego doświadczenia ???

Karolka




Skąd: Rybnik
Dołączyła: 24.03.2009
Posty: 5

absolutnie polecam zieloną herbatę:) przyspiesza spalanie tłuszczu, ponieważ zawiera w swoim składzie termogeniki:) Termogeniki pobudzają proces lipolizy, bez którego niemożliwe byłoby spalanie tłuszczu.

NutriAdvicerka
moderator



Skąd: Warszawa
Dołączyła: 16.03.2009
Posty: 412

Przepisy: 34

Pomogła: 24


Zarówno zielona i czerwona herbata mają pozytywne właściwości. W odchudzaniu (w regulowaniu przemiany materii) bardziej pomocna jest czerwona, w szczególności herbata oolong, zielona natomiast jest bardziej oczyszczająca i zaopatruje organizm w niezbędne składniki.

Masertiger




Dołączyła: 25.06.2009
Posty: 6

Pur-erch, zielona, czerwona

suplementy




Skąd: Włocławek
Dołączyła: 06.10.2009
Posty: 1

Oczywiście,że czerwona i zielona herbata.
Czerwona pozwala na pozbycie się problemów z trawieniem,zaś zielona jest moczopędna i pozwala na pozbycie się toksyn i wody z organizmu.
4488142 - w razie jakichkolwie pytań służę pomocą ;)

deborah83




Dołączyła: 02.11.2009
Posty: 5

A czy czerwona nie ma jakichś skutków ubocznych? Bo koleżanka kiedyś jak piła czerwoną herbatę, zaczęła się skarżyć na kłucie w żołądku. Różne mogły być przyczyny, ale ona mówiła, że to się zaczęło od picia herbaty. Ja zielonej nie lubię, więc u mnie opcją by była czerwona...

nipsu




Dołączyła: 26.10.2009
Posty: 6

zielona (ale odpowiednio długo parzona) i czerwona. ta druga niestety trochę śmierdzi, więc osobiście wolę zieloną.

beikoo




Dołączyła: 10.02.2010
Posty: 2

herbaty zielona i czerwona rzeczywiście wspomagają odchudzanie, trzeba tylko pamiętać o odpowiednim czasie parzenia, czerwoną zalewamy białym wrzątkiem, czyli wodą o temp 95 i parzymy ok 5 min, po tym czasie należy oddzielić fusy od wody, natomiast zieloną zalewamy wodą o temp 75-80 i parzymy 2min jeśli chcemy napój o działaniu energetyzującym lub ok 5 min jeśli ma nas ten napar uspokoić. W przypadku dolegliwości ze strony układu trawiennego polecam różnego rodzaju zioła, np koper włoski.

Maga33




Dołączyła: 12.01.2010
Posty: 3

tak herbaty rzeczywiście są pomocne przy odchudzaniu. Należy jednak pamiętać a żeby nie pić kawy ani alkoholu podczas diety. Należy się oczyszczać podczas diety - najlepsze do tego są błonniki.

miluska




Dołączyła: 17.02.2010
Posty: 2

ja używałam pu-erh czerowna cytrynowa, na pczatku pomagalo regulowalo metabolizm ale po jakims czasie wszystko wrocilo do normy niestety:/ szukam nadsal skutecznego sposobu:(

«   | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |