Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu



powrót

schudłam 38 kg, chętnie pomogę

Jagu




Dołączyła: 09.09.2009
Posty: 3

Już jako dziecko miałam nadwagę, czasy szkolne to pasmo upokorzeń związanych z tym, że jako najgrubsza w klasie byłam mniej sprawna, nieatrakcyjna i czułam się gorsza. W szkole podstawowej zaczęłam się odchudzać, bo bardzo chciałam być szczupła tak, jak moje koleżanki.
W wieku 23 lat ważyłam 98kg, miałam za sobą szereg różnych nieudanych diet i oddałabym wszystkie pieniądze, żeby tylko ktoś pomógł mi schudnąć. Byłam bezradna. Wytrzymywałam pewien czas stosując głodówki, jedząc zupy kapuściane i licząc kalorie. Stosowałam też lek przepisany przez lekarza o nazwie Mazindol,odpowiednik leku Meridia. Faktycznie, schudłam, ale stałam się osobą zamkniętą w sobie, apatyczną i bez chęci do życia. Budziłam się rano i moja pierwsza myśl to myśl o tym, żeby znowu położyć się spać. Moje ciało zrobiło się luźne a włosy rzadkie, skóra obwisła a cera szara. Ta walka, która była błędnym kołem, trwała 10 lat.Niestety smutki i brak entuzjazmu do życia zaczęłam wynagradzać sobie słodyczami. Kupowałam wszystkie czasopisma, w których było napisane coś o odchudzaniu.Mimo, że wiedziałam na temat odchudzania wiele, moja waga znów niepokojąco rosła, a ja nie miałam już siły by walczyć o swoją figurę i zdrowie. Ale poradziłam sobie z tym i od 7 lat utrzymuje wagę,jestem zdrowa i zadowolona ze swojego wyglądu. Wiem ile wysiłku trzeba, żeby to osiągnąć dlatego trzymam kciuki za Wasze efekty.Jeśli będziesz chciała pogadać zapraszam na gg lub skype.Może uda mi się coś doradzić. Moje gg 5624013, skype: jagoda10002

kaska85




Dołączyła: 25.03.2011
Posty: 78

no tak, wszystko ok, ale nie napisałaś, jak naprawdę udało Ci się schudnąć. na jaką dietę przeszłaś?
możesz zdradzić jakieś szczegóły?

weronika23




Skąd: Katowice
Dołączyła: 21.10.2014
Posty: 26


gratuluję!!! ;)

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


gratulacje :)
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl