Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu



powrót

Udało Ci się schudnąć? Możesz na tym zarobić!

fotoporto




Dołączyła: 24.02.2012
Posty: 1

********************************************
Udało Ci się schudnąć?
Możesz na tym zarobić!
*********************************************


Zapłacę Ci za to, że schudłaś.

Jeśli schudłaś przynajmniej 5kg i jesteś z tego dumna – możesz otrzymać za to pieniądze, a dokładnie 500 zł prosto na swoje konto bankowe.

To proste:
1) Opisz swoją historię odchudzania na pół strony A4.
2) Następnie odszukaj kilka swoich zdjęć sprzed odchudzania i kilka zdjęć po odchudzaniu.

Po co jest mi to potrzebne?

Współtworzę nowy portal o odchudzaniu, który ma pomagać ludziom w walce z nadwagą.
Opis i zdjęcia chcemy wykorzystać jako historię, która ma być inspiracją dla innych. Dla osób, które od dłuższego czasu mają problemy z nadwagą i same nie potrafią sobie z nią poradzić.

Taka historia z „happy endem” jak Twoja, inspiruje i nakręca innych do wytrwałości w odchudzaniu. Bo jesteś żywym przykładem na to, że da się schudnąć.

Możesz zostać wzorem dla innych i jeszcze dostać pieniądze za nadesłane materiały.

Aby otrzymać 500 zł, prześlij nam opis wraz ze zdjęciami. Użyjemy ich tylko wtedy, gdy już otrzymasz od nas pieniądze. W tym momencie potrzebujemy od Ciebie zdjęć, które będą dowodem, że jesteś na poważnie zainteresowana propozycją. Dlatego możesz je przed wysłaniem pomazać bazgrołami w programie Paint, aby nie nadawały się do publikacji. Po „czyste” zdjęcia zgłosimy się później.

Wyślij takie zdjęcia i opis na adres:
zdjecia.portal@gmail.com

Odpowiedź zwrotną dostaniesz max. w ciągu kilku godzin.

PS. Potrzebujemy zdjęć tylko kilku osób, więc propozycja może być nieaktualna nawet już jutro. Pośpiech wskazany :)

chude.jpg




Elizka26




Dołączyła: 30.07.2012
Posty: 36


o ciekawe, jak mi się uda schudnąć, to się zgłoszę
Lubię wiedzieć, co jem:)

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


hehe ja rowniez :) a ktos cos wiecej o tym slyszal ?
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl