Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu



powrót

Schudłem 20 kg!!

LekkiJakChmurka




Dołączył: 17.09.2016
Posty: 2

Rok pracy nad sobą, dieta restrykcyjnie trzymana, niesamowita determinacja i jest 20 kg mniej!! :D

Powiem szczerze, że najgorszy był pierwszy miesiąc, wdrażania się, pilnowania posiłków i przede wszystkim systematyczności, ale w końcu publikuję swoje efekty zaznaczając, że to jeszcze nie koniec! :)

 


Marcelinkaa22




Dołączyła: 16.06.2016
Posty: 40


Efekt duży, jeszcze jak byś zaczął coś na siłowni ćwiczyć to efekt był by super
Forum o tematyce odchudzania, porady specjalistów. Jeżeli zależy ci na spadku wagi to wypróbuj Tabletki na otyłość medicot

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Gratulacje, dobra robota!
hardcorowo

mariusz225




Skąd: Kraków
Dołączył: 27.03.2017
Posty: 24


Gratulacje ! -) Zazdroszczę, bo sam marzę o schudnięciu 15-20 kilo. Czy korzystałeś z pomocy dietetyka? Czy sam układałeś diety?

kk001




Dołączyła: 17.05.2018
Posty: 3

Brawo ! Ja sama jestem na dobrej drodze by zrzucić moje zbędne kilogramy. Podjęłam współpracę z dietetykiem online. Fajne jest to ,że uwzględnił moją nietolerancję glutenu i laktozy. Jego przepis na muffiny to jakiś sztos, tutaj michalwrzosek.pl

Masz jego stronę i w zakładce przepisy znajdziesz mojego faworyta. Oczywiście wszytko wliczone w marko ! ->


bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Tak jak mówisz, w trakcie odchudzania najważniejsza jest systematyczność spożywania posiłków. Wiele osób sądzi, że odchudzanie oznacza głodzenie się lub jedzenie tylko zieleniny ;) Mnie udało się schudnąć, gdy do ćwiczeń dołożyłem dietę, zamieniłem batony i chipsy na zdrowe przekąski i dania, których łatwo wyliczyć kalorie. Fajną opcją są gotowe, dietetyczne dania. Składniki są dobrane w taki sposób, że ułatwiają redukcję masy ciała, dzięki wysokiemu indeksowi sytości zmniejszają uczucie głodu i nagły spadek cukru we krwi.  

Fitmen




Skąd: Krosno
Dołączył: 22.03.2019
Posty: 1

Na początek Moje Uszanowanie dla Wszystkich! Jestem tutaj NOWY.....

 

 LekkiJakChmurka doznał chyba szoku dietetycznego o ile naprawdę schudł 20 kg w rok czasu!

Szkoda, że nie napisał na JAKIEJ był diecie, co za restrykcje dotyczyły diety (rozumiem to słowo jako ograniczenia bo tak jest w PWN)....a może był chory i schudł? ?: Teraz wygląda jak po chorobie.

 

Nie będę się dzisiaj rozpisywał ale zrobię krótki wstęp do tego co ja uczyniłem by schudnąć i schudłem dokładnie 29,5 kg za jeden rok! Daję słowo pod Bogiem!

 Systematyczność posiłków nie ma żadnego znaczenia  LekkiJakChmurka! Ważne ile organizm na dobę "zaliczy" kilokalorii! Kiedyś pisano, żeby jeść 5 razy dziennie a dziś ważne by co najmniej 3 razy i nieważne o jakich porach!

 Ja zacząłem od nauczenia się na pamięć tabeli kilokalorii ze swoją silną wolą jako błogosławieństwem, założeniem strony internetowej z wszystkim co dotyczy odchudzania, tj; kalkulatora BMI, BMR, kalkulatora biegania i dziennego spożycia kalorii oraz wykreślenie z mojego umysłu szarlatanów typu dietetycy umieszczając w kategoriach bardzo dużo potrzebnych materiałów i zacząłem panować nad sobą nie patrząc na jakieś trujące suplementy diet oraz wciskającym kit dietom, takiej jak np. oszukuje teraz A. Grabowski & Kiepski, który miał operację wycięcia żołądka a teraz mówi, że to dieta "Młynarskiego'!

 Po prostu zacząłem od znanej diety: DIETA 120 kcal

 Stronę mam nadal i sięgam tam bo po co pisać i szukać w notatkach jak wszystko można mieć na monitorze. Wstawiłem tam "15 przykazań dla facetów chcących schudnąć'" i się stosuje do nich od 5 lat! Po prostu trzymam wagę jaką osiągnąłem po schudnięciu 29,5 kg do dzisiaj! Fotki nie wstawię bo nie jestem taki przystojniak jak LekkiJakChmurka ale jutro mogę odpowiadać na każde pytanko i ODPOWIEM :)

Pozdrawiam serdecznie 

  


DariaZ




Dołączył: 01.05.2019
Posty: 1


Kawał świetnej roboty. Szczere gratulacje!!!

MonikaR




Skąd: Wrocławe
Dołączył: 12.10.2021
Posty: 19


gratki! ;)

marysia81




Dołączył: 29.01.2022
Posty: 1

Świetnie się patrzy na takie metamorfozy! Pełen podziw! :D Również i ja z chęcią się pochwalę, że w przeciągu 3 miesięcy stałam się lżejsza o całe 15kg! Wszystko za sprawą diety 1:1, która perfekcyjnie mnie poprowadziła i dbała o moją wagę :) Nigdy nie czułam się tak dobrze jak teraz w swojej wymarzonej sylwetce <3