Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu



powrót

Schudłam 8kg

mandarynka2




Dołączyła: 15.01.2018
Posty: 3

Dzisiaj osiągnęłam swój cel. Korzystałam z cateringu dietetycznego na 1500 kcal i nie podjadałam nic więcej plus trochę więcej ćwiczeń. Udało się schudnąć po 3mieś tyle ile chciałam :)

bona




Dołączyła: 22.10.2017
Posty: 6


Gratuluję :)

GrzegorskaM




Dołączyła: 07.05.2017
Posty: 2


Też gratuluję. Ogólnie najlepiej odchudzać się pod okiem dietetyka, wtedy efekty diety będą najlepsze no i też nie trzeba będzie się martwić o zdrowie. Jakby ktoś z Was w stolicy szukał dobrego dietetyka to zwróćcie się do przychodni Wilmed, tam na pewno Wam pomogą.

mobby




Dołączył: 22.02.2018
Posty: 4

Jak się chce to można.

kamilasmolna




Dołączyła: 09.04.2018
Posty: 14

Wow dużo 8kg :) Nie jest łatwo utrzymać dyscyplinę niestety. Ja miałam najgorszy problem ze słodyczami, ale zaczęłam kombinować i zdrowsze słodycze robić sama, np. zamawiam dobrej jakości syrop klonowy, bakalie, czipsy - oparte na bardzo dobrych składnikach, ale wiadomo też nie można bezkarnie jeść dużo ilości i takich produktów, więc jakoś próbuje to wypośrodkować :) 

Udało mi się zrzuci 3 kg w ciągu niecałego miesiąca :) 

 


karinatkaczyk




Skąd: warszawa
Dołączyła: 02.07.2018
Posty: 2


ja zamawiam w sklepie internetowym zazwyczaj produkty, bo jest i różnorodny wybór, i dobre ceny. Niestety wielu produktów nie udaje mi się znaleźć w sklepie stacjonarnym. A szukam dobrych, ekologicznych, z dobrym składem. Od kiedy zmieniłam tryb odzywienia schudłam prawie 5 kg w 2 tygodnie! Tylko dietę rozpisała mi dietetyk. Kluczowe jest jedzenie, ćwiczenia swoją drogą.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



1500 nie za mało? Nie masz teraz efektu jojo/
hardcorowo