Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu



powrót

mój sukces

ewel09




Dołączyła: 22.11.2010
Posty: 3

Ja mam 165 cm wzrostu i niedawno ważyłam 66 kg. Jasne że to nie jest jakaś straszna nadwaga ale jak każda kobieta chciałam czuć się w swojej skórze bardzo dobrze i do tego nie mieć kompleksów. Nie stać mnie na dietetyka i próbowałam wielu diet które kończyły się zawsze tak samo- JOJO. Nie ma diety która jest wspaniała tylko i wyłącznie dietetyk może nam zaproponować coś dobrego bo robi badania i wie co dla naszego organizmu byłoby najlepsze tyle tylko że taka dieta jest już do końca życia bo jak się przestanie jej stosować to waga wraca. Znalazłam na jednej stronie informacje o aptece internetowej a tam środek o fajnej nazwie Ananas Naturkaps to Wyciąg z ananasa w pastylkach czyli naturalne. Ananasowy błonnik pokarmowy pęcznieje i wypełnia żołądek dając uczucie sytości. Sprawia że się nie ma tak dużego łaknienia i pozwala ograniczyć posiłki a tym samym schudnąć do wymarzonej wagi lub rozmiaru. W tej chwili ważę 57 kg i jestem szczęśliwa:) Pozdrawiam i powodzenia.

TylkoZdrowie




Dołączyła: 05.07.2010
Posty: 36

Myślę że sam środek na odchudzanie to nie wszystko,oprócz tego liczy się jeszcze porządna dieta oraz aktywnosc fizyczna. To moim zdaniem postawa jeżeli chodzi o odchudzanie.
www.TylkoZdrowie.com - kosmetyki,suplementy.

gzel130




Dołączył: 27.01.2011
Posty: 2

Ja znalazłem super diete. dzięki niej schudłem kilka kilo bez efektu jojo. Co najwrzniejsze dieta nie polega na glodzeniu sie ale na dostarczaniu odpowiednich skladników odrzywczych. Jest to odzrzywianie z herbolife. zajrzyj na t strone www barbaraz.mojawaga pl. Za posrednictwem opiekuna, ktory poprowadzi twoje odrzywianie za darmo uzyskasz upragnione efekty cudownej sylwetki oraz dobrego samopoczucia. POLECAM!!!

kaska85




Dołączyła: 25.03.2011
Posty: 78

wizyty u dietetyka wcale nie są takie drogie. koszt pierwszej to około 150 zł, a każda następna (co dwa tygodnie) około 40 złotych. dieta wcale nie wymaga potężnych nakładów finansowych. mówię Wam.
a ananas najlepszy w naturalnej postaci. jest pyszny i doskonale oczyszcza. zresztą przed chwilą założyłam temat o dwudniowej diecie oczyszczającej, opartej właśnie na ananasach.