Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu



powrót

-40 kg moja historia

koluch




Dołączyła: 19.01.2010
Posty: 1

Ogłoszenie nieaktualne, proszę o usunięcie wątku.

pusia




Dołączyła: 13.02.2010
Posty: 5

NIE WIEM OD CZEGO ZALEŻY ŻE SIę CHUDNIE PRZEZ ZAŻYWANIE TYCH PREPARATÓW .MAM 2 KOLEŻANKI KTÓRE TO BIOR?,JEDNA ŁADNIE SCHUDŁA ,DRUGA PRZYTYŁA A MIAŁA SIę ODCHUDZIć.PODOBNO MIAŁA ŻLE DOBRANE PREPARATY,NIE WIEM ALE TYLE KASY WYDAć I JESZCZE PRZYTYć ZGROZA.DLATEGO NIE WIADOMO NA KOGO SIę TRAFI,CHCESZ SCHUDN?ć A TU MIMO PRZESTRZEGANIA DIETY GRUBNIESZ :cry:

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Przede wszystkim należy bardzo ostrożnie podchodzić do tego typu preparatów i kupować tylko to,co jest naprawdę wsprawdzone i skuteczne. Jestem zdania,że żadne cudowne specyfiki z allegro nie pomagaja a wręcz niszczą nasz organizm.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

Tomala0609




Dołączyła: 17.04.2011
Posty: 3

Ja schudłem z HERBALIFE 3 lata temu i do teraz nie mam problemów z wagą .Są pewne zasady których nie wolno łamać jeśli koleżanka przytyła to pomyliła program . Z tymi suplementami można układać programy również na przytycie .
A co do kasy jeśli chcesz oszczędzać to wybieraj syntetyki są dużo tańsze . Natura kosztuje,ale jest to inwestycja w zdrowie .
I na koniec do odchudzania trzeba się dobrze przygotować bo łatwo o porażkę . Ja miałem z tym problem kilkanaście lat .
Polecam przeczytać http://praktykawodchudzaniu.blogspot.com/

kaska85




Dołączyła: 25.03.2011
Posty: 78

słyszałam, że na herbalife ładnie sie zrzuca zbędne kilogramy, ale kiedy sie przestanie je stosować, to tyje się w ekspresowym tempie. moja koleżanka tak miała. nie dość, że wydała mnóstwo pieniędzy na dietę, to po jej zakończeniu przytyła.
a później poszła do dietetyka i ładnie wszystko zrzuciła.

weronika23




Skąd: Katowice
Dołączyła: 21.10.2014
Posty: 26


gratuluję!!! ;)

wiola




Skąd: Wrocław
Dołączył: 18.11.2014
Posty: 13


również gratuluję ;)

martawarta




Skąd: Warszawa
Dołączył: 26.11.2014
Posty: 16


bardzo ładny wynik gratuluje!

wiewiora




Dołączył: 27.10.2014
Posty: 23

Brawoo! Ja schudłam 20kg odkąd zaczełam chodzić na siłownie... teraz już zaczyna mi trochę brakowac motywacji? może któraś z was chciała by wybierać się ze mną? chodzę do Saturna na Warszawskim targówku - naprawde fajna siłownia!