Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Wasze sukcesy w odchudzaniu



powrót

16 kg w 2 msc

Melissa




Dołączyła: 10.03.2010
Posty: 4

Moja waga w przeciągu 2 miesięcy spadła o 16 kg.
taki dobry wynik udało mi się uzyskać dzięki systematycznemu zjadaniu zdrowych posiłków. jadłam dużo warzyw trochę mniej owoców dużo produktów mlecznych i chude mięso.
3 razy dziennie pastylka chitininu extra i w weekendy starałam się dużo ruszać (biegałam, spacery,basen,taniec, tenis)
Tak przez dwa miesiące aż do dzisiejszego dnia.
Co było ważne w mojej diecie i trzymałam się tego bardzo to ostatni posiłek o godzinie 18:30
Pozdrawiam

Jellybelly




Dołączyła: 07.05.2009
Posty: 37

Melissa!

Czys Ty sie nie pomylila z ta jedynka z przodu, przed 6-tka? Bo wtedy Twoj post brzmialby jakos mniej niepokojaco. Natomiast jesli nie ma zadnej pomylki, to znaczy, ze chudlas w tempie srednio 2 kg na tydzien! To chyba nie moze byc zdrowe i dobre dla Ciebie.

:roll:

malutka




Dołączyła: 18.03.2010
Posty: 15

A efekt jojo w takim razie gwarantowany. U mnie sukcesem było zrzucenie 1,5 kg w tydzień ale był to początek, gdzie najszybciej zrzucamy wodę i oczyszczamy organizm.

Myszka




Skąd: Kalisz
Dołączyła: 22.12.2008
Posty: 11

16 kg w 2 miesiące brzmi niewiarygodnie w kontekście efektu jo-jo. Taki spadek bez efektu jojo jest chyba możliwy tylko u osób z otyłością olbrzymią i to po operacji zmniejszenia żołądka. Jeśli Tobie Melissa tak się udało i trzymasz wagę po zastosowanej diecie przez conajmniej 2 miesiące to jestem pełna podziwu.

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Zgadzam się z powyższymi opiniami,16 kg dzięki samej diecie to bardzo dużo,niezależnie od tego co jadłaś wszystko wróci potem w postaci efektu jo-jo.
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

weronika23




Skąd: Katowice
Dołączyła: 21.10.2014
Posty: 26


gratuluję!!! ;)

Scrat07




Dołączył: 03.02.2014
Posty: 14

Przepisy: 301


2 kg na tydzień to całkiem niezły efekt, szczególnie że ćwiczyłaś tylko 3 razy w tygodniu. Gratuluję!

wiola




Skąd: Wrocław
Dołączył: 18.11.2014
Posty: 13


16kg w dwa miesiące? czy to aby nie zbyt dużo?

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


uwazam ze to zdecydowanie za duzo i zle wplywa na organizm
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl