Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

Co dzisiaj jecie internauci?

dwadziesciatrzy




Dołączył: 24.12.2010
Posty: 5

U mnie pieczone ziemniaczki ze szczypiorkem z doniczki parapetowej - cebuleczka popuściła szczypiorku zieloniutkiego, świeżego i bez nawozów! Do tego żerzucha sadzona na wacie i na wodzie! Piwko bezalkoholowe Karmi! Nawet jak alkoholowe bym pił to i tak trener piłkarskier reprezentacji Polski w piłce, nożnej gadał, że piwo to nie alkohol - on w sporcie robi to wie! Czyli po piwie nie można wylądować na wytrzeźwiałce . . . zresztą pijany człowiek to leży albo go karetka zabiera i stać nie może! Do ziemniaczków ketchup Heinz amerykański wymieszany z polskim majonezem kętrzyńskim (mam keczupy z Kotlina i Włocławka ale Hajnc bije je na głowę smakiem i konsytstencją!). Mięsa nie jadam, więc lecą wegetariańskie papierosy, kawa zmleczkiem działająca na kawusię niczym chłodziwo + niemieckie chips'y Funny Frish czosnkowe-cebulowe - Pringels'y równie smaczne ale smaków mało w Polsce tych, których w USA jest więcej! Na deser wszamam czekoladę z orzechami laskowymi (całe) oraz popiję wodą mineralną Żywiec gazowaną rozcienczoną z miodem [pszczoły były karmione cukrem dla wydajności produkcji]. Ziemniaczki pastewne koloru żóltego i słodziutkie - najlepsza z odmian! Zupka to barszczyk z koperkiem zabielany śmietanką taką najmniej z 18%! Potarkowany ser do zasypki i kurze jajeczko wlane do gorącej zupiny . . . wszystko, można chować do lodówki, trzymać w pokojowej temperaturze lub odgrzewać . . . jedzenie bardzo smaczne, tanie i zdrowe!
Zdrowie jest najważniejsze!

BrzuchStop




Dołączyła: 28.05.2010
Posty: 71

Dzisiaj na obiad miałem spaghetti,wiec całkiem nieźle:) Fakt,że to sporo kalorii,ale to jedna z moich ulubionych potraw,wiec nie mogłem sobie tego odmówić:)
www.BrzuchStop.pl - Odchudzanie,Diety

Gradka




Dołączyła: 24.01.2012
Posty: 5

dziś była zupa kalafiorowa z koperkiem a jutro gołąbki, czyli to co mój mąż lubi najbardziej :D

aresa




Dołączyła: 12.11.2012
Posty: 32

jak to czytam to aż robię się głodna.
Szukasz hostessy ??

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62

dzisiaj rosół, oraz pierogi z serem, może nie do końca zdrowo, ale smacznie.

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245


mięsko z fileta z fasolką czerwoną i pomidrokami
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Daniela




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 18.08.2014
Posty: 42


makaron ze szpinakiem i serem feta 

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Tagiatelle z tuńczykiem
hardcorowo

aldon99




Dołączył: 22.07.2015
Posty: 5


Dziś na obiad zrobię zupę brokułową kremik, na drugie danie łosoś oraz kalafior. Do tego kompot z czarnych porzeczek, które rosną mi tuż na oknem. Na deser proponuję sernik na zimno. -)

sranik




Dołączył: 24.07.2015
Posty: 5


kapuśniaczek i kebab  

«   | 1 | 2 |