Dzisiaj jest: Piątek, 29.03.2024 Imieniny: Wiktora i Eustachego



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  

powrót

Gdzie na wakacje?

PhilipBlue




Dołączył: 15.12.2014
Posty: 5


Ja polecam Włochy :)
Geniusz to wieczna cierpliwość.

trefl




Dołączył: 19.02.2015
Posty: 5


Moim tegorocznym marzeniem jest się wybrać na wybrzeże Portugali. Wiatr znad oceany, smutne pieśni fado i ukochany mężczyzna u boku <3

Barbraa59




Dołączyła: 03.12.2014
Posty: 61


Ja wybieram się na 2 tyg. do Gruzji :)

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

ja myslę o Islandii, widok zorzy polarnej to wystarczający powód żeby tam jechać ;)

QurellaDeMon




Dołączyła: 27.03.2015
Posty: 9




Michałek napisał/a:

Cześć, gdzie wybieracie się na tegoroczne wakacje?

 

Ja jestem w trakcie planowania, więc może coś ciekawego mi podsuniecie. Myślałem o tym by pojechać nad polskie morze, lecz nie wiem czy nie skuszę się na Mazury. Musze ustalić, gdyż trzeba by było zorganizować jakiś nocleg. 

 

 

Drogi forumowy kolega ja z całego serca polecam Ci Nasze trójmiasto, atmosfera niepowtarzalna, atrakcji co nie miar, a tamtejsi ludzie - dusze towarzystwa :) Jestem zakochana w Sopocie :) 

Włoska kawa, potrawy o zapachu luksusu, to wszystko w hollywoodzkim klimacie. Love PodPapugami!

Pit.B




Dołączył: 07.08.2012
Posty: 62


Trójmiasto, zwłaszcza Gdańsk. Jeżdżę tam na jarmark dominikański.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2





leonard napisał/a:
ja myslę o Islandii, widok zorzy polarnej to wystarczający powód żeby tam jechać ;)
Też mi się marzy :D
hardcorowo

Fan Rewala




Dołączył: 05.05.2015
Posty: 1


napisał/a:
Fan Rewalu

 A ja chciał bym wam polecić piękne miejsce nad polskim morzem, jakim niewątpliwie jest Rewal. Miejscowość wielu atrakcji i pięknych plaż. Myślę że każdy znajdzie tam coś dla siebie.

Na zachętę wrzucam filmik który pokazuje to miejsce z lotu ptaka:
http://www.rewal.net.pl/#video-wybrzeze-rewalskie-z-lotu-ptaka
Zapraszam

 


edek123




Skąd: kraków
Dołączył: 27.06.2014
Posty: 233

najbardziej oplaca sie wyjechac z zagracie cena praktycznie ta sama
cofnąć się by wziąć rozbieg

JacekG




Skąd: Białysotk
Dołączył: 08.06.2015
Posty: 2

 

Od siebie polecam, jak ktoś ma skromny fundusz - Mazury, a w szczególności Giżycko :)

 Chciałbym zaplanować sobie wyjazd "gdzieś" za granicę. Czy korzystał ktoś z takich portali jak loter.pl ? Ogólnie są mega tanie przeloty, ale cała reszta jest we własnym zakresie. Nie latałem typowo na wakacje w ten sposób, a cena często jest na tyle zachęcająca, że ciężko się oprzeć. Tylko nie do końca wiem jak to sobie zorganizować. Może ktoś latał w ten sposób? :)

Pozdrawiam Jacek 


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |