Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

paznokcie hybrydowe

Liddka




Dołączyła: 01.07.2014
Posty: 4

Ja już się poddałam w walce o naturalne paznokcie i póki nie wyzdrowieję całkowicie to wybieram paznokcie hybrydowe, bo też chcę nosić długie, tak mi wygodniej i są ładne. Jakie zestawy polecacie?


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Ja się nie znam na paznokciach, bo jako facet ich sobie nie maluję. Ale wiem, że moja narzeczona używa lakierów SEMILAC. Nic się z nimi nie dzieje :)
hardcorowo

Orita




Skąd: Tychy
Dołączył: 14.04.2016
Posty: 13

Powiem Wam, że dla mnie hybrydy są odkryciem, bo zawsze miałam problem z odpryskami lakierów, jakoś moich paznokci się nie trzymały;) A hybrydy, też używam Semilaca - wytrzymują spokojnie do trzeb tygodni, później pojawiają się już odrosty. Na pewno ma to związek też z jakością produktów, ja na początku kupiłam zestaw semilac i od tamtego czasu jestem im wierna, bo naprawdę fajnie trzymają się na pazurkach. 

Mireczka1




Dołączył: 22.04.2016
Posty: 3


Polecam Ci Najpierw przeczytać na temat paznokci hybrydowych. Czy aby Twoja płytka to zniesie. Tutaj masz fajny obk.pl/paznokcie-hybrydowe-wygodne-ale-czy-bezpieczne-dla-zdrowia/ link do info o paznokciach hybrydowych . Pozdrawiam

Majka87




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 18.05.2016
Posty: 1




Liddka napisał/a:

Ja już się poddałam w walce o naturalne paznokcie i póki nie wyzdrowieję całkowicie to wybieram paznokcie hybrydowe, bo też chcę nosić długie, tak mi wygodniej i są ładne. Jakie zestawy polecacie?

Jak płytka jest dobrze przygotowana nie powinno być żadnego problemu, zestaw semilaca na początek będzie dobry.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



A na co jesteś chora?
hardcorowo

konka




Skąd: Koluszki
Dołączyła: 18.07.2016
Posty: 7


Dziewczyny a robiłyście sobie japoński. Chciałabym trochę zregenerować pazury, ale nie wiem czym?

Daniela




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 18.08.2014
Posty: 42


Japońskich nie robiłam, ale za to robiłam manicure z malowaniem Infinite shine bardzo dobre przy słabych paznokcjach. Tak mnie zapewniły panie z salonu  goodtimedayspa.eu/  I rzeczywiście lakier nie niszczy paznokci, nie zauważyłam nieporządanych zmian. Spróbuj!  


moli




Skąd: Lublin
Dołączyła: 29.12.2016
Posty: 5


Ja używam lakierów semilaca od roku i według mnie są bardzo dobre, a manicure hybrydowy ogólnie sobie chwale:)
Jak uzupełnić niedobory witamin? Sprawdź na http://suplementyzdrowia.pl/

Magdaa




Dołączył: 23.05.2017
Posty: 6


Ja na jakieś większe okazje robię sobie hybrydy :)

«   | 1 | 2 |