Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 |   »

powrót

paznokcie hybrydowe

Felia




Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Hybrydy mi się nie podobają, do tego mam dość delikatne paznokcie i zwyczajnie hybrydy je niszczą

pola346




Dołączyła: 25.09.2017
Posty: 6


Ile płacicie za swoje hybrydy jeśli można spytać :) Ja kiedyś robiłam, ale teraz dziewcyzna podniosła ceny i moim zdaniem 70 zł to już zbyt dużo na paznokcie na 3 tygodnie.

bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Preferuje naturalne paznokcie 

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


O ile masz ładne naturalne paznokcie. Nie każdy moze pochwalić się ładnymi naturalnymi paznokciami, sama mam bardzo słabe niestety i kiedy nosiłam naturalne to bardzo mocno mi sie rozdwajały. Na początku robiłam pazurki samej sobie, potem jednak tak mnie to wciągneło ze postanowilam sie rozwijac i obecnie sobie dorabiam robiąc innym Oczywiście jestem po profesjonalnych studiach ( bez nich raczej nie odwazyłabym sie robić pazurków innym osobom).

 W przyszlości planuję otworzyc swój własny gabinet na pełny wymiar.  


nietra




Dołączył: 09.01.2020
Posty: 4


Z semilaca jest w porządku

klara.milo95




Dołączyła: 14.02.2020
Posty: 4

neonail- nigdy mnie nie zawiódł

summer




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 01.07.2021
Posty: 20

Ja sama sobie regularnie robie Kiedys chodziłam do gabinetu kosmetycznego na paznokcie. Ale od kiedy nauczyłam się samodzielnie sobie robić to nie widzę takiej potrzeby. Jest to dla mnie wygodniejsze bo nie muszę się na paznokcie umawiać. Ale po prostu robię je sobie wtdy kiedy mam na nie ochote. Jest to również o wiele tańsze )

Zima preferuję odcienie ciemniejsze, odcienie nude.

W lecie natomiast neony oraz pastele


Daguchaa




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 06.10.2021
Posty: 18


mi się najlepiej sprawdzają lakiery neonail ;)

  | 1 | 2 |   »