Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

Kupujecie bieliznę przez Internet?

amerykanka




Dołączyła: 22.10.2015
Posty: 4

Hej, szukam dobrego, sprawdzonego sklepu internetowego z bielizną, szukam czegoś na prezent dla przyjaciółki, znam jej gust i wymiary, więc proszę, nie piszcie, że lepiej iść do normalnego sklepu, bo to nie o mnie chodzi ;) Chodzi mi o ładną, klasyczną, może lekko figlarną bieliznę, w żadnym wypadku nic wulgarnego widziałam parę fajnych rzeczy na obsessive.com, ale nie wiem, nie korzystałam nigdy z ich usług i nie wiem czy ryzykować zakupy, szukam czegoś sprawdzonego :)
miłego dnia!

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Pewnie, ze kupuję. Ale w róznych sklepach. Nie kupuję tylko w jednym :) 

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91



Mam podobnie,aczkolwiek wybieram głównie sklepy w których jest darmowa wysyłka i zwrot. Zwykle to co zamawiam zgrywa sie z tym co mam wyobrażone, jednak czasami rozmiar jest nieodpowiedni.Albo coś prezentuje się inaczej w rzeczywistości a inaczej na zdjęciu Tak więc warto jest mieć możliwość zwrotu tego czegoś bez zadnych konsekwencji.

 Polecam zajrzeć sobie do Answear Aktualnie mają tam promocje i przeceny na wiele dobrych firm. Sama czekam szczególnie na ich promocje poświąteczne ;) OJ będzie się wtedy działo.


kariu




Dołączył: 04.10.2017
Posty: 3

Jeszcze mi się nie zdarzyło.

kariu




Dołączył: 04.10.2017
Posty: 3


ale czemu nie

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2


Sporo osób korzysta z takich możliwości, choć osobiście się nigdy nie zdecydowałem.
hardcorowo

Mineral-Guard




Dołączył: 11.02.2018
Posty: 12

Polecam w szczególności jeżeli znamy swój rozmiar i wiemy co będzie nam pasować, w razie czego zawsze jest możliwość ewentualnej wymiany na iny rozmiar, to przecież żaden problem.

koronka




Ostrzeżenia: 1
Skąd: KAtowice
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 8


Dla puszystych trudno znaleźć bieliznę gdzie indziej, dlatego ja teraz już w zasadzie zawsze kupuję przez internet. Lubię bieliznę damską koronkową, a to rzadkość w sklepach stacjonarnych, chyba, że tylko w małych rozmiarach, a przecież my puszyści też lubimy poczuć się seksownie, dlatego jak kupuję to tutaj (link usunięty), bo nikt mi wtedy nie pokazuje, że w ogole takiej nie powinnam nosić, a wręcz przeciwnie.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



E tam, na pewno są jakieś sceny stacjonarne
hardcorowo

Daguchaa




Skąd: Gdańsk
Dołączyła: 06.10.2021
Posty: 18


tylko piżamy, ale bielizny to nie 

«   | 1 | 2 |