Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

Zegarek na rękę do 2000 zł.

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Jak w temacie. Dlaczego szwajcarski - bo mam do nich największe zaufanie jeżeli chodzi o punktualność. Miałam już kilka (nie tylko ja, ale także członkowie mojej rodziny) i spisywały się bardzo dobrze. Mam już trochę zegarków, ale póki co wszystkie należą do kategorii "podstawowych", że tak to ujmę. Myślałam o Swatch, Tissot lub Certina. Zegarek na co dzień, automat - gdyby się udało. Do codziennego użytkowania.


brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78


Certina - mają kilka interesujących modeli. Przede wszystkim z serii DS. Pod względem jakości wykonania, jak niemal każdy szwajcar - baz zarzutu.

 To co mi się jeszcze podoba w tych zegarkach to wzornictwo - duży wybór, gustowne. 

 Natomiast sprawdź też sobie jeszcze zegarki od Tissot-a. Mianowicie te tutaj: zegarmistrz.com/Zegarki_Tissot-k30-0--.html

Trochę tańsze od Certina - ale jakościowo jest to mniej więcej ta sama półka wg mnie. 


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Za takie pieniądze spokojnie można kupic coś naprawdę dobrego ;)
hardcorowo

Kuchareczkamonia




Dołączył: 13.03.2017
Posty: 6


Zawsze się zastanawiałam po co kupuje się drogie zegarki hmm, lepiej czas mierzą czy jak

silly




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 15.04.2017
Posty: 5


Tańszy kup, będzie mniej szkoda jak zginie:)

Magdaa




Dołączył: 23.05.2017
Posty: 6


Myślę, że chodzi po prostu o jakość, taki zegarek będzie dłużej służył, no a szwajcarskie mają swoją renomę :)

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29


Wooow! Budżet spory, chociaż wiadomo, zawsze znajdzie się taki zegarek, który będzie lepszy, a będzie kosztował "tylko" 200zł więcej :P Mój mąż kupił sobie świetny zegarek w jakieś sieciówce, podobało mu się to wziął i ma go już od 4 lat :) Jurek wolał wydać więcej pieniędzy na garnitur i ostatecznie zdecydował się zakupić przez internet na miarę
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

skakanka1970




Dołączyła: 20.09.2017
Posty: 3


Z zegarkiem jest jak z dobrym autem 

bohun




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 27.09.2017
Posty: 9


Za taką kwotę kupisz już dobry zegarek

talka




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.03.2018
Posty: 20

Fajny ten zegarek chociaż nie wiem czy sama bym sobie coś takiego kupila. Dla mnie osobiscie cena jest zbyt wysoka i nie mogłabym sobie pozwolić z moimi zarobkami ( przynajmniej nie teraz).

Osobiście uwielbiam zegarki od Michaela Korsa. Są eleganckie, porządnie wykonane )

I wbrew pozorom nie takie drogie jeśli poszuka się dobrze w sieci.


«   | 1 | 2 |