Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki



powrót

internet

leonard




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 02.11.2014
Posty: 35

Z jakiego internetu korzystacie w swoich domach? Stawiacie na mobilność, czy jednak wybieracie stacjonarność? Rozważam podpisanie umowy z Inea. Czy ktoś miał już okazję z nimi współpracować?

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Na oba rozwiązania. Aktualnie w domu mam internet z multimedi. Na kabelku. Płace 50 zł miesięcznie ale mam naprawdę fajną prędkość.

Na telefonie mamy z mężem internety mobilne. Sama mam z plusa, mąż ma z virgin ale ten z plusa lepiej się sprawdza.Lepszy zasięg, prędkosc. Szybciej łapie LTE. 

Polecam sprawdzić sobie oferty na panu wybieraku. Jeśli wpiszesz swój adres wyskoczy Ci kilka propozycji ofert.


harrykane




Dołączył: 10.02.2018
Posty: 2

Ja jednak stawiam na mobilność, internet LTE jest bardzo wygodnym rozwiązaniem, które pozwala nie tylko cieszyć się internetem w domu, ale też poza nim. Szczególnie teraz, kiedy jest coraz stabilniejszy. Ale oprócz domowego wykorzystania jest wiele innych opcji skutecznego i optymalnego wykorzystania tego łącza.

lalka




Dołączył: 29.01.2018
Posty: 6

Ja w domu mam internet stacjonarny wykupiony w Toya, bo jeśli chodzi o używanie internetu to mam nieograniczony internet w telefonie więc nie mam potrzeby posiadania internetu mobilnego. W Toya mamy do wyboru kilka prędkości internetu w zależności od naszych potrzeb i ceny jakiej jesteśmy gotowi zapłacić. Dodatkowo jeśli zdecydujemy się na telewizję lub telefonię komórkowa możemy liczyć na dodatkowe zniżki. 

maly87




Dołączył: 17.12.2018
Posty: 5


Ja korzystam z bezprzewodowego z Paly i u mnie śmiga bez problemów. 
Zwracaj twarz ku słońcu, a nie będziesz

mikomazur




Dołączył: 13.06.2019
Posty: 1


ja mam od dostawcy kablówki i starcza mi to w zupełności
https://www.gruznet.pl/wywoz-gruzu-bydgoszcz/ - kontenery na gruz Bydogszcz

Alicja332




Dołączyła: 30.07.2019
Posty: 4

Ja aktualnie korzystam ze stacjonarnego, ale myślę nad zmianą  :)

NikaUn




Dołączyła: 29.12.2020
Posty: 23


Ja korzystam z jedynego jaki mam tylko podciągnięty do miejsca w którym mieszkam, dużego wyboru nie ma 

Margop




Dołączyła: 04.01.2021
Posty: 12

ja u siebie mam Vectre, ale nie polecam xd