Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki



powrót

Wesele

leosia78




Dołączył: 11.02.2017
Posty: 3

Moja przyjaciółka poprosiła mnie o pomoc w organizacji swojego wesela. Nigdy się tym wcześniej nie zajmowałam i prawdę mówiąc czuję się trochę zagubiona! Potrzebowałabym jednak trochę rad od osób, które mają już organizowanie wesela za sobą :) Czy któraś z Was mogłaby mi coś doradzić?

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29


Ja na wesele sama piekłam tort. Nie miałam za wiele gości, więc upieczenie małego tortu nie było problemem.
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

B.Sadowska80




Dołączyła: 01.09.2017
Posty: 29


Musisz na pewno dobrać wszystko w jednym stylu. Pamiętaj o: zaproszeniach, winietkach, zawieszkach na alkohol, podziękowaniu dla rodziców młodych, podziekowaniu dla gości, samochodu, który przywiezie mlodych na sale weselną, sukni ślubnej i garniturze dla młodego, wiązance, przystojeniu koscioła i salo weselnej.... pewnie o czymś jeszcze zapomniałam.
Zapraszam na moją stronę: http://cake-time.pl/

ladytst




Dołączył: 17.08.2014
Posty: 7


poszukaj inspiracji w internecie

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Fajnie, że Cię poprosiła. Powiem Ci,ze taka pomoc może być istotna.Pamiętam ,że jak organizowałam swoje wesele to było naprawde sporo załatwiania i pomagały mi dwie kolezanki i moja mama i było to dla mnie ważne.

 Sugeruję wszystko wcześniej pozałatwiać. Tak abyście mieli już wszystko z głowy.

 Zastanówcie się szczególnie nad dobrym fotografem bo od tego będzie zależało to jakie będziecie mieli zdjęcia.


romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Nie jest to takie trudne ;) Tylko polecam zająć się tym odpowiednio wcześnie. Jeśli rozłozycie sobie przygotowania na wiele miesięcy, to będzie można na spokojnie to wszystko ogarnąć. Jednego miesiąca przygotujecie menu, innego wybierzecie zaproszenia ślubne. Innego miesiąca będziecie mogli pomyśleć o tym w jaki sposób usadzić gości przy stołach ) 

 Najważniejsze jest wybranie odpowiedniego miejsca na organizację wesela. Polecam zajazd z możliwością zarezerwowania noclegów dla gości. Bo na pewno będzie sporo gości przyjezdnych.


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Samemu organizować wesele? W tych czasach? W życiu :D zleciłbym to komuś
hardcorowo

Marta88




Dołączył: 23.01.2022
Posty: 4

W dzisiejszych czasach nie możemy narzekać z pewnością na brak możliwości. Pytanie jakie trzeba sobie zawsze zadać, to jakie są nasze oczekiwania? Trzeba je oczywiście połączyć z tym jaki przewidujemy budżet. Patrząc na moich znajomych to aktualnie organizują oni mniejsze wesela ale za to w dużo wyższym standardzie. Moim zdaniem ma to sens ponieważ na miejscu będą tylko najważniejsze w ich życiu osoby więc atmosfera będzie bardzo rodzinna. Oczywiście musimy sobie to wszystko jakoś rozplanować i pamiętać o tym co jest na bieżąco do załatwienia.

Magdalena80




Dołączył: 24.01.2022
Posty: 3


W sumie to racja.