Dzisiaj jest: Sobota, 16.12.2017 Imieniny: Euzebiusza i ZdzisławyIlość przepisów kulinarnych w serwisie: 5785

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszkipowrót

Konto oszczędnościowe-jaki bank wybrać?

rolla
Dołączył: 22.06.2017
Posty: 3

Obecnie mam od dłuższego czasu konto w jednym banku-nie lubię zmieniać jeśli już się do czegoś przyzwyczaję, ale potrzebuję też mieć jakieś oszczędnościowe na które można wpłacać i wypłacać pieniądze w oddziale, no i od czasu do czasu robić jakiś przelew na konto w głównym banku. Chcę mieć tym sposobem motywacje do regularnego odkładanie choć małych kwot co miesiąc.Pomyślałam o tym samym banku w którym już jestem - Deutsche Bank. Jak ktoś ma większe doświadczenie z bankami niż ja  to proszę o dobre rady. 

silly
Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 15.04.2017
Posty: 5


Ja bym na twoim miejscu została przy jednym banku i założyła dodatkowy rachunek-im mniej haseł, loginów, PINów do zapamiętania tym lepiej i bezpieczniej.

lucjan21
Skąd: Kraków
Dołączył: 19.06.2017
Posty: 6


Polecam wpisać w google porównywarka kont oszczędnościowych i sprawdzać oferty, w którym banku są najlepsze warunki. Pamiętam do 10 lat wstecz banki oferowały wiele lepszy % na lokatach i kontach oszczędnościowych, teraz już nie jest niestety tak dobrze.

bulta
Dołączyła: 29.01.2017
Posty: 6


Witaj! Z tego co się orientuję to najbardziej korzystne konto ma teraz Nest Konto , bardzo korzystnie to wychodzi. Zerknij sobie może tutaj konto-studenckie.pl/porownanie-kont-studenckich.php tam jest cale zestawienie kont i masz pokazane które wychodzi najkorzystniej. Musisz po prostu wybrać to co najbardziej Tobie odpowiada.


aggga
Dołączył: 17.08.2017
Posty: 2


A czemu akurat konto oszczędnościowe?Są teraz nowoczesne produkty ubezpieczeniowe, wśród nich produkty łączące w sobie funkcje oszczędzania z elementami ochronnymi np. w Open Life. Ważne aby taki produkt był elastyczny czyli miał możliwość dostosowania wysokości składki do Twoich potrzeb, jeśli samemu nie uda nam się takiego znaleźć warto udać się po poradę do doradcy finansowego.

Felia
Dołączyła: 28.08.2017
Posty: 12


Co by tu poradzić? Konta oszczędnościowe niestety są mało opłacalne przez niskie oprocentowanie, ale jednak coś dają i są bezpieczne, sama mam oszczędności na koncie i to mi wystarcza