Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

Podniesienie piersi

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Witam. W ostatnim czasie schudłam. Niestety również zeszło mi z piersi trochę kilogramów ;) Nie narzekam bo wygladam lepiej ale zastanawiam się nad operacją podniesienia piersi. Na czym taki zabieg polega? I gdzie polecacie wybrać się na to w Krakowie? 

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91



Zabieg jest przeprowadzany na kilka sposobów. W zależności od złożoności problemu. Stanu opadnięcia piersi oraz wyglądu biustu. Jego jędrności. Można wykonać jedynie cięcie wokól otoczki albo w od otoczki w dół. 

Opisane jest to wszystko na stronie kliniki doktora Jędrysa ( klinika właśnie z Krakowa). Myślę,że najlepiej byłoby skonsultować problem z lekarzem.


romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Ojej ale potem zostaje blizna prawda? Sama się nad czymś takim zastanawiałam bo jednak moje piersi nie wygladają tak dobrze po urodzeniu dziecka, jednak nie wiem czy bym sie na coś takiego odważyla Bałabym się efektów ubocznych tego typu zabiegu :(

Chyba pozostaje mi polegać jedynie na odpowiedniej bieliźnie.  


jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Bielizna faktycznie potrafi zdziałać cuda. Nie wiem na ile biust Ci opadł, ale da się poprawić jego wygląd. Wiadomo, że z grawitacją nie wygrasz i niekoniecznie można po karmieniu ujędrnić piersi do poprzedniego wyglądu ale polecam:ćwiczenia i regularne masaże dobre serum do biustu tabletki perfect bust (tabletki takie zawierają składniki, które pozytywnie wpływają na tkankę piersi i sprawiają, że te odzyskują jędnorśc)

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Aktualnie używam serum do biustu Eveline, ale nie wiem czy daje jakikolwiek efekt :( Przynajmniej sama nie zauważyłam działania. Co do tabletek to nie brałam.

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91


Nic dziwnego. Serum kosztuje jakieś 10 zł (po tyle ostatnio widzialam w promocji) to i w sumie nie ma co oczekiwać od niego jakiegoś super działania. Pisze tutaj o profesjonalnych kosmtykach. Myślę, że warto jest tabletki wypróbowac chociażby dlatego aby zobaczyć czy działają czy nie. Sama przez wiele lat byłam na nie. Ale jak biust mi opadl po schudnięciu i ciązy to spróbowałam. Potanowiłam zaryzykwać. Na innym forum dziewczyny poleciły mi wlaśnie te tabletki i powiem Ci, ze po 3 miesiącach brania widdziałam efekt zdecydowanie na plus. Piersi były większe ale wydaje mi się,ze z powodu tego, że bardizej się podniosły. Ogólnie wygladały o wiele lepiej co zauwazył równiez mój facet. Regularnie też stosowałam serum z tej serii.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Podniesienie chyba jeszcze ok, ale sztuczne całkowicie odpadają :D
hardcorowo

Maranka




Skąd: Warszawa
Dołączyła: 21.12.2017
Posty: 2


Lepszym rozwiązaniem jest wstrzyknięcie żelu. To znacznie mniej inwazyjne i piersi wyglądają naturalnie.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Żel? Pierwsze słyszę o czymś takim
hardcorowo

martakruszyna




Dołączył: 05.07.2021
Posty: 8

Jeśli chodzi o moje doświadczenia to ogólnie byłam zadowolona ze stosowania serum od Bust Up Faktycznie było widać różnice jeśli chodzi o poprawę wyglądu biustu, natomiast obecnie zastanawiam się nad tym, by spróbować także tego suplementu w formie tabletek, może uda się delikatnie poprawić także wygląd i wielkość biustu. Produkt polecany przez lekarzy ze względu na dużą dawkę fitoestrogenów.


«   | 1 | 2 |