Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

Gdzie wydrukować ulotki reklamowe

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78

Chciałabym wydrukować do mojego zakładu pracy ulotki :) Tak aby inni dowiedzieli się o mojej pracy. Gdzie to zrobić? 

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Drukarnia Openprint. Jest niedrogo i solidnie ( wiele razy drukowałam tam materiały reklamowe do mojej firmy i byłam zadowolona)

Poza tym jeśli zależy Ci na szybkiej wysyłce to jest możliwosć dokupienia sobie właśnie takiej możliwości. Mianowicie wysyłki w 24 godziny.


urloo




Dołączył: 22.05.2018
Posty: 3


Trochę mało konkretów podanych aby coś doradzić, bo ani nie wiemy jakiego rodzaju ulotki Cię interesują ani w jakiej miejscowości mieszkasz aby Ci coś polecić. Ja zawsze szukam takich usług w internecie. Spróbuj sobie poszukać tutaj: aleo.com/pl/firmy powinno się udać.

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Jest masa firm, które się tym zajmują
hardcorowo

romina




Ostrzeżenia: 3
Dołączył: 07.06.2018
Posty: 22


Jasne, że tak Jednak tak jak tutaj osoba powyżej pisze warto skorzystać z usług firm, które oferują usługi przez internet. Jest taniej niż stacjonarnie.Sama również drukowałam w Openprint i jestem zadowolona.

Jesli chodzi o gadżęty reklamowe to polecam opengift. Mają dobre ceny.  


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Może się komuś przyda
hardcorowo

Lesika




Dołączył: 31.07.2018
Posty: 2


Oczywiście ulotki się sprawdzają, ale raczej nie w moim przypadku. Prowadzę stoisko targowe, a jego promocja opiera się raczej na reklamie wizualnej. 

Adam Slownik




Skąd: Warszawa / Kalisz
Dołączył: 17.06.2015
Posty: 245

Nie jest to zadna reklama z mojej strony natomiast szczerze, ze względu na jakśc wydruku polecam Printagram.com. Pare razy próbowałem zaoszczędzić na materiałach kusząc się na najtańsze opcje (m.in na allegro) i niestety była to pozorna oszczędność. Pozdr.
Doradzę w zdrowej suplementacji http://sklep.kenayag.com.pl

Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Czy ulotki nie są już trochę przestarzałe?;)
hardcorowo

kamasar




Dołączył: 04.04.2020
Posty: 1


Właśnie wydaje mi się, że ulotni niekoniecznie będą dobrą formą reklamy na dzisiejsze czasy. Według mnie lepiej jest skupić się na jakimś rozwiązaniu, które angażuje w siebie użycie internetu. Kampanie w social media, pozycjonowanie strony w google itp.

«   | 1 | 2 |