Dzisiaj jest: Wtorek, 19.03.2024 Imieniny: Józefa i Bogdana



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki



powrót

Czy stosujecie kroplówki witaminowe?

Maja79




Dołączył: 09.05.2018
Posty: 1

Od pewnego czasu stosuję kroplówki  - Śląsk bo tutaj mieszkam posiadał dużą bazę klinik które oferowały takie usługi. Nie robię oczywiście tego samowolnie i tak jak mi się podoba każda kroplówka witaminowa jest najpierw w pełni profesjonalnie konsultowana z lekarzem. Zastanawia mnie tylko co myślicie o takich kroplówkach. Ja uważam, że jest to coś takiego wow efekty nie których kroplówek czuć niemal że natychmiast. Dla zainteresowały tematem link do kliniki z której usług ja korzystam klinikawitaminy.pl

adzik




Dołączyła: 17.05.2018
Posty: 7


nie używałam nigdy, ale czytałam, że ludzie takie coś sobie fundują na kaca :D jak się muszą bardzo szybko postawić na nogi

Stela




Ostrzeżenia: 1
Dołączyła: 19.12.2012
Posty: 14


adzik napisał/a:

nie używałam nigdy, ale czytałam, że ludzie takie coś sobie fundują na kaca D jak się muszą bardzo szybko postawić na nogi

 Kurcze, o takim sposobie to jeszcze nie słyszałam . :D Ja zawsze przed imprezą biorę tabletki 2KC dużo się ruszam, staram się coś zjeść i w sumie czuję się następnego dnia okej. No ale jak ktoś za bardzo zabaluje, to pewnie takie cuda są mu potrzebne...

 


Bodykox




Dołączył: 01.04.2015
Posty: 447

Pomógł: 2



Podobno serio działa, rzadko mam kaca ale w razie czego chyba spróbuję haha
hardcorowo

PatiMielewska




Dołączyła: 18.11.2020
Posty: 18


haha niezły sposób