Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |  

powrót

Gdzie na wakacje w Polsce

nietra




Dołączył: 09.01.2020
Posty: 4


Bieszczady są śliczne o tej porze roku

klara.milo95




Dołączyła: 14.02.2020
Posty: 4

polecam wrocław, albo mazury

Czerwinskaaa




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 04.03.2020
Posty: 5


Jak dla mnie to wszystkie kraje na południe! uwielbiam ciepło i słońce :)

Czerwinskaaa




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 04.03.2020
Posty: 5


jak dla mnie to morze! i najlepiej gdzieś na południu Europy!

Aisabel




Skąd: Gdynia
Dołączyła: 27.03.2020
Posty: 2


Góry tylko i wyłącznie. Malownicze widoki i doskonałe powietrze. Polecam serdecznie :)

Amelia47




Dołączyła: 27.05.2020
Posty: 2

Jak dla mnie też najlepiej góry :) idealne miejsce na romantyczne spacery, mnóstwo pięknych krajobrazów. Odradzałabym Zakopane, bo tam jest zawsze sporo turystów. My najbardziej lubimy wyjeżdżać w Bieszczady :)
Mońki- producent tradycyjnych serów.

nimoremas




Dołączył: 22.07.2020
Posty: 3

Wydaje mi się, że jeśli już jechać gdzieś w Polsce to najlepiej zdecydować się na wyjazd nad morze lub na Mazury

https://www.gruznet.pl

Aurelia




Skąd: Wrocław
Dołączył: 15.08.2020
Posty: 1


Polecam nieco mniej popularne, a równie urokliwe miejsca - lepszy klimat, bardziej kameralnie, bez zbędnego tłoku. Jak widziałam ostatnio tą kolejkę na Śnieżkę…  yikes.gif" alt="yikes" class="smile" />Na Dolnym Śląsku miejscem pełnym atrakcji jest na przykład kotlina kłodzka, gdzie warto zobaczyć: Wodospad Wilczki, Twierdzę w Kłodzku, Jaskinię Niedźwiedzią, zalew w Starej Morawie, Sky Walk - czyli spacer w chmurach w Dolni Morawa -po czeskiej stronie, miejscowości uzdrowiskowe, tj. Lądek Zdrój czy Długopole Zdrój. Miejsce doskonałe na krótszy jak i dłuższy wypad.  Spora baza noclegowa, więc bez problemu można znaleźć jakieś fajne, kameralne miejsce. Podczas ostatniego pobytu zatrzymaliśmy się w Willi Diana w miejscowości Stronie Śląskie, ze względu na spory teren rekreacyjny -  diananoclegi.pl Ale to oczywiście zależy od upodobań, miejsc noclegowych jest naprawdę sporo, a z wizyty w kotlinie kłodzkiej, z pewnością będziecie zadowoleni. 


cbergstrom




Dołączył: 24.08.2020
Posty: 2

W obcym roku plany wakacyjne muszą zostać zmienione. Uwielbiam spędzać urlop we wrześniu, czy jestem w stanie znaleźć dobrą ofertę na ten miesiąc? Pozdrawiam serdecznie


hartmann.lilian




Dołączyła: 22.10.2020
Posty: 4


Niedługo w Polsce będzie obowiązywać czerwona strefa. Nie warto nigdzie wyjeżdżać! 

  | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |