Dzisiaj jest: Czwartek, 28.03.2024 Imieniny: Anieli i Sykstusa



Ilość przepisów kulinarnych w serwisie: 5865

Forum dyskusyjne

Forum - Pogaduszki


«   | 1 | 2 |  

powrót

Jeansowe koszule czy nosicie

jmali29




Ostrzeżenia: 1
Dołączył: 16.02.2017
Posty: 91

Hej laski. Czy chodzicie w jeansowych koszulach? Widzialam,że takie są coraz modniejsze :) 

brette




Ostrzeżenia: 3
Skąd: Tu i tam
Dołączyła: 15.02.2017
Posty: 78



Chodze i bardzo je lubię bo pasują na każdą okazję:

po domu

na spotkanie ze znajomymi

do pracy

zamiast kurtki na T shirt

Ogólnie jak sama zauważyłaś jeans wraca do łask. Ostatnio pokusiłam się o jeansowy total look.Czyli jeansowe spodnie plus jeansową koszulę.


magda.r




Dołączył: 19.09.2019
Posty: 6

Hej :) Noszę, ale zależy na jaką okazję. Ogólnie jeans jest zawsze w modzie, ale wiesz czasem łatwo przesadzić. Na jakieś większe wyjścia wybieram raczej dobrą jakościowo bawełnę lub dzianinę. Ostatnio w Bawelna-Tkaniny kupowałam fajne gatunkowo materiały właśnie na koszule. Grunt to tak naprawdę trafić na dobre tkaniny.

koronka




Ostrzeżenia: 1
Skąd: KAtowice
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 8


magda.r napisał/a:
Hej ) Noszę, ale zależy na jaką okazję. Ogólnie jeans jest zawsze w modzie, ale wiesz czasem łatwo przesadzić. Na jakieś większe wyjścia wybieram raczej dobrą jakościowo bawełnę lub dzianinę. Ostatnio w Bawelna-Tkaniny kupowałam fajne gatunkowo materiały właśnie na koszule. Grunt to tak naprawdę trafić na dobre tkaniny.

 Ja też noszę, chociaz bardzo nie podobają mi się takie połączneia typu full look, że są jeansowe spodnie i jeansowa koszula i do tego ejszcze jakas jeansowa kurtka. Wole jednak jeansową koszule do klasycznych spodni, albo jeansów ale jednak w kontrastowym kolorze

 


magda.r




Dołączył: 19.09.2019
Posty: 6


koronka napisał/a:

magda.r napisał/a:
Hej ) Noszę, ale zależy na jaką okazję. Ogólnie jeans jest zawsze w modzie, ale wiesz czasem łatwo przesadzić. Na jakieś większe wyjścia wybieram raczej dobrą jakościowo bawełnę lub dzianinę. Ostatnio w Bawelna-Tkaniny kupowałam fajne gatunkowo materiały właśnie na koszule. Grunt to tak naprawdę trafić na dobre tkaniny.

 Ja też noszę, chociaz bardzo nie podobają mi się takie połączneia typu full look, że są jeansowe spodnie i jeansowa koszula i do tego ejszcze jakas jeansowa kurtka. Wole jednak jeansową koszule do klasycznych spodni, albo jeansów ale jednak w kontrastowym kolorze

 

 Tak jest, zgadzam się w 100% :) Jeans jest uniwersalny, ale nie w wersji full look. Można ewentualnie dodatkiem jakimś nawiązać.

Pozdrawiam 

 


klara.milo95




Dołączyła: 14.02.2020
Posty: 4

teraz już nie, kiedyś były dużo modniejsze

PatiMielewska




Dołączyła: 18.11.2020
Posty: 18


Ja w dalszym ciągu czasami nosze

koronka




Ostrzeżenia: 1
Skąd: KAtowice
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 8


Koszula jeansowa to ponadczasowy szyk :) Uważam, że powinna być w każdej szafie, zdecydowania nadaje się na co dzień do pracy.

koronka




Ostrzeżenia: 1
Skąd: KAtowice
Dołączyła: 12.06.2018
Posty: 8

tak, bardzo lubię, ale uważam, że lepiej zainwestować w lepszą markę np. tommy hilfiger koszule mają super skład i służą na lata. Ja kupuję je w outlet odzieżowy online, więc wychodzi taniej, a jakość nadal genialna.

NikaUn




Dołączyła: 29.12.2020
Posty: 23


Ja nie chodzę, ale też uważam że coś takiego jest bardzo fajne 

«   | 1 | 2 |